Monoblock 5 Gallonwater het Vullen Machine, de Productielijn van het Vatwater
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Qgf-120 |
| Automatisch Type: | Automatische |
|---|---|
| Geschikte Fles: | 5 gallonfles |
| Vulling type: | Wassende het vullen verzegelende machine |
| Vullende druk: | Normale Druk |
| Power: | 1.1KW |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | op maat |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 10-15 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | automatische het vullen machine,de machine van de flessenvuller |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Monoblok 5 Gallon Water Filling Machine, Vaten Water Productie Lijn
Snelle details:
1Capaciteit: 120 B/h
2. Voor het vullen van zuiver / mineraal water in gallon flessen
3Hoofdmateriaal: roestvrij staal
4. Automatisch type
Beschrijving:
QGF-80 type auto 5 gallon water vulmachine wordt gebruikt voor het vullen van zuiver / mineraal water in gallons; Het is met de kleine capaciteit van eenvoudige lijn.het is in overeenstemming met de veiligheidsbeginselen, stabiliteit, economisch en praktisch en technologie is op elk moment een toonaangevend peer niveau.
Deze apparatuur elektrische componenten nemen binnenlandse en buitenlandse beroemde merk en hebben de geavanceerde technologie, hoge mate van automatisering, eenvoudige bediening, betrouwbare prestaties.Vergeleken met het binnenlandse soortgelijke product, ze hebben een klein formaat, licht gewicht, een royaal uiterlijk, grondig gedesinfecteerd, kunnen effectief luchtvervuiling voorkomen, ervoor zorgen dat het product een hoge kwaliteit heeft, enzovoort.
Deze apparatuur is geschikt voor het vullen van flessen van drie of vijf gallon, wordt veel gebruikt in de voedings- en drankenindustrie, de farmaceutische en chemische industrie.Het is momenteel de ideale keuze van drie of vijf gallon gebotteld water productie lijn.
Specificaties:
| Model | QGF-120 |
| Capaciteit | 120 vaten per uur |
| Vullingskop | 1 |
| Materiaal | SUS304 |
| Geschikte fles | 3 of 5 liter |
| Motorvermogen | 1.1 kW |
| Afmeting | 2200*2000*1650 mm |
| Gewicht | 450 kg |
Voor meer details, neem gerust contact met mij op.
Concurrentievoordeel:
1. Onze machine is met goede kwaliteit en prijs, we kunnen de machine aangepast voor u als nodig.
2Ons bedrijf is meer dan 15 jaar gevestigd, we zijn een professionele fabrikant in alle soorten van drank productie machine.
3We hebben de certificeringen van ISO, CE enzovoort.
4Onze bedrijfsmachines worden elk jaar naar vele landen in het buitenland geëxporteerd.
5Wij kunnen u gratis technische ondersteuning en advies bieden om u te helpen een nieuwe apparatuur te bestellen en een nieuw bedrijf te starten.
6We kunnen een jaar garantie bieden voor de machine die je hebt besteld, voor altijd technologie ondersteunt in onze machine en gerelateerde machine.
7We kunnen onze technici naar uw land sturen voor gemakkelijke machinecommissioning en instructie.
8Uw vraag zal binnen 24 uur worden beantwoord, u bent van harte welkom om mij te contacteren op uw gemak, voel je vrij om me te contacteren als u vragen heeft.
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





