5.5Kw elektrische 2 in 1 Blik het Vullen Lijn Sprankelende Drank kunnen Wasmachine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Ydgf18-4 |
| Toepassing: | Sprankelende drank |
|---|---|
| Automatische Grade: | Automatische |
| Verpakkingstype: | aluminium blikjes |
| Power: | 5.5Kw |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | op maat |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 25 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 20 sets / Maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | bottelende het vullen machine,aërosolblik het vullen machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
5.5Kw elektrische 2 in 1 blik vullijn koolzuurhoudende drank blik wasmachine
Snelle details:
1Vermogen: 5000 blikken/uur
2Voor koolzuurhoudende dranken
3Hoofdmateriaal: SUS304
4Automatisch met vulverzegel 2 in 1
Beschrijving:
1De automatische koolzuurhoudende drank kan vullijn wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van koolzuurhoudende drank in aluminium blik of PET blik.
Het hoofd bevat de automatische blikkenwasser, 2 in 1 blikkenvuller en verzegelmachine, automatisch voor de bediening.
De hoofdmachine neemt de hoge kwaliteit van SUS304 materiaal, voldoen aan de GMP-standaard.
2Automatische blikwasser:
Dit kan wasser revolutie geneigd type kan wasser;
Eén uiteinde van de spoeldoos is de ingang van de blikken, meestal moet het samenwerken met de ontpiller, als de klant geen ontpiller heeft,Hij moet een hoog plat dak opzetten voor handmatig laden van blikjes.;
Na het laden van de blikjes, zullen ze 90 graden omgedraaid worden en de doos snel doorsturen met zwaartekracht wanneer de mond van de blik naar de grond gericht is.De spoeldoos is binnen ingesteld met douche om water te spuiten in de blikjes om te wassenNa het wassen worden de blikjes nogmaals 90 graden omgedraaid om op een vervoerband te worden geladen die is verbonden met de vulmachine.
De spoelbak is voorzien van een waterontladingsgat dat het vuile water naar uw container kan afvoeren.
En het dak van de wasbak is verwijderbaar voor reparatie en reiniging, gemakkelijk te gebruiken en goed effect.
3. Automatische vul- en afdichtmachine:
De machine voor het vullen en afdichten van blikjes wordt gebruikt bij de productie van koolzuurhoudende dranken van bier, zacht water, coca cola in aluminiumblikken of PETblikken.
De machine is geschikt voor verschillende blikkenvolume, met dezelfde blik diameter verschillende blikken hoogte, geen kan delen te veranderen.
De meest geavanceerde technologie is gebruikt in het ontwerp.De hoeveelheid vloeistof wordt nauwkeurig gecontroleerd en het vallen en lekken wordt voorkomen..
De hele machine wordt bestuurd door PLC met touchscreen als mens-machine interface, automatisch werken, de snelheid is verstelbaar.De hoeveelheid drankjes in de opslag tank kan automatisch worden gecontroleerdDe machine kan automatisch worden gestopt wanneer er geen blik is, wanneer de blikken verkeerd zijn verstopt of wanneer er geen blikken beschikbaar zijn.
De productiecapaciteit kan digitaal worden weergegeven en gemakkelijk worden aangepast.
Toepassingen:
1De machine wordt hoofdzakelijk gebruikt om de blikken te wassen, de koolzuurhoudende drank in aluminiumblik of PETblik te vullen en vervolgens de blikken te verzegelen voor de verkoop op de markt.
Het bevat hoofdzakelijk
2. de automatische blikwasser, 2 in 1 blikvul- en verzegelmachine, automatisch voor gebruik.
Specificaties:
| Model | YDGF18-4 |
| Capaciteit | 5000 blikjes/uur ((330 ml) |
| Vullingskop | 18 |
| Hoofd met naad | 4 |
| Volldruk | Uitgebalanceerde druk |
| Vullingsklep | Ventiel voor het vullen van de balansdruk |
| Materiaal | SUS304 |
| Kan typen | Aluminiumblik of PETblik |
| Grootte van de blik | Verschil in volume |
| Vervoerder | Bevat 2m kan voedingsconveyor en 4m kan uitlaatconveyor |
| Vullingsnauwkeurigheid | < + 5 mm |
| Luchtdruk | 0.5Mpa |
| Luchtverbruik | 0.5 m3/min |
| Kracht | 5.5 kw |
| Afmeting ((L*W*H) | 2000*1800*1900 mm |
Voor meer details, neem gerust contact met mij op.
Concurrentievoordeel:
1. Onze machine is met goede kwaliteit en prijs, we kunnen de machine aangepast voor u als nodig.
2Ons bedrijf is meer dan 15 jaar gevestigd, we zijn een professionele fabrikant in alle soorten van drank productie machine.
3We hebben de certificeringen van ISO, CE enzovoort.
4Onze bedrijfsmachines worden elk jaar naar vele landen in het buitenland geëxporteerd.
5Wij kunnen u gratis technische ondersteuning en advies bieden om u te helpen een nieuwe apparatuur te bestellen en een nieuw bedrijf te starten.
6We kunnen een jaar garantie bieden voor de machine die je hebt besteld, voor altijd technologie ondersteunt in onze machine en gerelateerde machine.
7We kunnen onze technici naar uw land sturen voor gemakkelijke machinecommissioning en instructie.
8Uw vraag zal binnen 24 uur worden beantwoord, u bent van harte welkom om mij te contacteren op uw gemak, voel je vrij om me te contacteren als u vragen heeft.






