Automatische 2 in 1 Blik het Vullen Lijn Sprankelende de Vuller van het Drankblik en Verzegelaarmachine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Ydgf18-4 |
| Vullende Hoofden: | 18 |
|---|---|
| Verzegelende hoofden: | 4 |
| Het vullen Materiaal: | Sprankelende drank |
| Toepasselijk kan: | Het aluminium kan of het HUISDIER kan |
| Automatische controle: | PLC het Aanrakingsscherm |
| Machine Type: | 2 in 1 vullende en verzegelende machine |
| Power: | 5.5Kw |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| waarborgtijd: | CE, ISO |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | 380V, 3PHASE, 50HZ |
| Na de dienst: | Ingenieur beschikbaar aan overzee |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 20-25 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending. |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | bottelende het vullen machine,aërosolblik het vullen machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Automatische 2-in-1 blikvulmachine voor koolzuurhoudende dranken, blikvuller en sluitmachine
Snelle details:
1. Capaciteit: 5000 blikken/uur
2. Vul druk: Gebalanceerde druk
3. 2-in-1 machine voor het vullen en sluiten van blikken, met 18 vulkoppen en 4 sluitkoppen
4. Hoofdmateriaal: SUS304
5. Automatisch met PLC touchscreen, instelbare snelheid
6. Voor koolzuurhoudende dranken in PET-blik of aluminium blik
Beschrijving:
De blikvulmachine wordt gebruikt bij de productie van koolzuurhoudende dranken zoals mineraalwater, cola, koolzuurhoudende dranken, bier in aluminium blik of PET-blik. Vul- en sluitonderdelen zijn geïntegreerd in één machine.
De machine is geschikt voor verschillende blikvolumes, met dezelfde blikdiameter en verschillende blikhoogtes, zonder dat er onderdelen vervangen hoeven te worden.
De meest geavanceerde technologie wordt toegepast in het ontwerp. Het vullen gaat snel, de hoeveelheid vloeistof wordt nauwkeurig geregeld en druppelen en lekken worden vermeden.
De gehele machine wordt bestuurd door PLC met touchscreen als mens-machine-interface, automatische bediening, instelbare snelheid. De hoeveelheid dranken in de opslagtank kan automatisch worden geregeld. Het vullen en sluiten stopt automatisch als er geen blik is. Wanneer blikken verkeerd worden geklemd of wanneer er geen blikken beschikbaar zijn, kan de machine automatisch stoppen.
De frequentieomvormertechnologie wordt gebruikt om de bedrijfssnelheid traploos aan te passen. De productiecapaciteit kan digitaal worden weergegeven en gemakkelijk worden aangepast.
Specificaties:
| Model | YDGF18-4 |
| Capaciteit | 5000 blikken/uur (500 ml) |
| Vulkop | 18 |
| Sluitkop | 4 |
| Vul druk | Gebalanceerde druk |
| Vulklep | Speciale hoogwaardige bier vulklep |
| Materiaal | SUS304 |
| Blik type | Aluminium blik |
| Blik maat | 330 ml, 500 ml met dezelfde blikdiameter |
| Transportband | Inclusief 2m bliktoevoerband en 4m blikafvoerband |
| Vul nauwkeurigheid | <+5MM |
| Luchtdruk | 0.5Mpa |
| Luchtverbruik | 0.5m3/min |
| Vermogen | 5.5 kW |
| Afmetingen (L*B*H) | 2000*1800*1900 mm |
| Gewicht | 3000 kg |





