De pneumatische/Elektrische Machine van de Flessenverpakking, Karton die Materiaal vormen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | Yf-01 |
| Automatisering: | Automatische |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Toepassing: | Kartondoos het vormen zich |
| Capaciteit: | 12boxes/min |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 30 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/ |
| Levering vermogen: | 1 set / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | Sterilisatorsysteem,Flessen Verpakkende Machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Pneumatische / elektrische flessenverpakkingsmachine, kartonvormende apparatuur
Snelle details:
1, Capaciteit: 30 dozen / min
2Automatisering: automatisch
3, Verpakkingsvorm: kartonnen doos
4, laag verlies, laag geluid
5, Rijwijze: pneumatisch en elektrisch
Beschrijving:
YF-01 is een kartonvormende en bodemverzegelende verpakkingsmachine die wordt bestuurd door PLC en werkt vanuit het HIMI-systeem.zeer efficiënt en handig. Kartonbord kan worden geladen zonder het stoppen van de machine. Verpakkingslijn zal niet stoppen tijdens de continue verpakkingstroom. Kartonverpakkingsgrootte kan handmatig worden aangepast. Gemakkelijk te bedienen en onderhouden.
Specificatie
| Model | YF-01 |
| Productiesnelheid | 12 ctns/min |
| Stroomvoorziening | 110V/220V, 1 zin, 50-60HZ 200W |
| Kartonmaat ((mm) | L250-450xW150-400xH100-400 |
| luchtcompressoren | 6 kg/cm3 |
| Luchtverbruik | 450 NL/MIN |
| Afmetingen van de machine | L2000xW1900xH1450mm |
| Gewicht van de machine | 450 kg |
| Breedte van de band | 48/60/75MM |
Configuratie
1. Lager: China HRB, goede kwaliteit, het beroemde merk van de wereld
2- Elektriciteitsdoos: Speciaal ontwerp, vrij bewegen
3. dubbele verzekering: China CHINT, grotere veiligheid voor het installeren van twee verzekeringen in lucht schakelaar en veiligheid schakelaar
4Gordel: Italiaans ingevoerde materialen, duurzaam in gebruik
5. cilinder: Taiwan Shako, precies
6PLC: Japan Omron
7Sensor: Duitsland Leuze.
8Motor: Taiwan Luyang, hoge kwaliteit, lage storingspercentage
9Snijmachine: Japan SK-12, snijmachine van roestvrij staal, scherp en duurzaam
10Elektrisch: Franse Schneider, hoogwaardige onderdelen
11. Roller:YX-200, duurzaam in gebruik
12Relay: Japan IDEC
De bandkop kan worden verwisseld van 2 inch naar 3 inch.
Kenmerken:
- geïmporteerde elektrische en pneumatische onderdelen.
- verticale kartonbehandeling, indien nodig karton toevoegen zonder de machine te stoppen.
- handmatig instellen voor verschillende kartonnen binnen het toegestane bereik, duurt slechts 1 ~ 2 minuten.
- Een redelijk ontwerp, een vacuümbeker, zuigen van het karton, vouwen en afdichten van de bodem.
- kleine ruimte, precisie en duurzaamheid van de onderdelen zorgen voor een stabiele werking, een lange levensduur en een hoog rendement.
- met een beschermingsinrichting voor de installatie van de cutter om te voorkomen dat u gewond raakt.
- eenvoudige bediening, de machine kan individueel worden gebruikt en gecombineerd met de verpakkingslijn.
Concurrentievoordeel:
1Een jaar garantie voor het hele systeem.
2- Gratis installatie en debugging van apparatuur
3Na een jaar kunnen we u helpen met het onderhoud van de machine en de accessoires worden slechts één de kostprijs
4. Elke 3 jaar, kunnen we helpen om de machine gratis te herzien (Labor)
5We kunnen je stages aanbieden en je helpen met het trainen van de bediener en de monteur.
6- Vrije productietechnologie en procesconfiguratie
7We kunnen u helpen met het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en turn-key project
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





