Industriële de Kroon van de 6 Hoofdenfles het Afdekken Machine, het Verzegelende Materiaal van de Kroonkurkfles
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Yg-6 |
| Automatische Grade: | Automatische |
|---|---|
| Power: | 0.75KW |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | op maat |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 20-25 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | bierbottelapparatuur,aërosol het vullen machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Industriële 6-koppige kroonkurk vulmachine, kroonkurk sluitapparatuur
Snelle details:
1. Capaciteit: 2000B/H
2. Automatisch type: Automatisch met vaste of instelbare snelheid naar behoefte van de klant
3. Hoofdmateriaal: SUS304
4. Sluitkop: 6 koppen
5. Voor glazen fles kroonkurk 200-1000ml
6. Vereist perslucht om de lucht te leveren voor het blazen van de dop
Beschrijving:
De automatische kroonkurk sluitmachine is ontworpen voor het sluiten van glazen flessen met kroonkurk, drukdoppen.
Het is ontworpen met een enkele sluitkop. Het heeft de automatische functie van dopsortering, doplader en dopperssluiting.
De machine is volledig automatisch. Het maakt gebruik van hoogwaardig roestvrij staal 304 materiaal, voldoet aan de eisen van voedselkwaliteit. Het is perfect in prestaties, betrouwbaar in werking en gemakkelijk in onderhoud.
Het kan alleen worden gebruikt of worden aangesloten op de productielijn. Het wordt dus veel gebruikt in automatische verpakkingslijnen voor diverse soorten melk, sap, wijn, drank, farmaceutische chemicaliën, reagentia, pesticiden enzovoort. Het is een van de meest ideale automatische sluitapparatuur.
Werkproces:
Na het goed controleren van de machine, giet de flessendoppen in de dopsorter, schakel de schakelaar in, de machine start en de dopsorter zal de doppen in normale volgorde sorteren naar de doplader, door de vibratiefunctie zullen de doppen in de doplader vallen.
Wanneer flessen via de kettingtransporteur naar de kroonkurk vulmachine komen, detecteert de elektromagnetische inductiesensor de fles, dit geeft de doplader aan om de dop op de fles te laten vallen, via de nok en sluitwiel zal de sluitkop naar beneden vallen om de flessendop te persen, een blik is voltooid en komt via de kettingtransporteur naar buiten.
Hoofdcomponenten:
Machine transmissiesysteem: motor, hoofdwiel, wormwiel, beperkende nok
Dopsluitsysteem: Dopsorter en lader, sluitwiel, dopperskop, drukveren.
Machineframe, elektrisch besturingssysteem, schakelaar, transportsysteem
Specificaties:
| Model | YG-6 |
| Productiecapaciteit | 1000-2000B/H |
| Sluitkop | 6 koppen |
| Materiaal | SUS304 |
| Diameter fles | 35-100mm |
| Hoogte fles | 60-320mm |
| Vermogen | 0.75kw |
| Totale afmetingen | 1000*800*1850mm |
| Gewicht | 400kg |
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





