Lineaire het Drinkwaterwas van de Flessenvullenmachine, het Vullen, het Afdekken Machine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE / ISO9001 - 2008 |
| Modelnummer: | CYG/QS/FXZ |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Toepassing: | Het water van de HUISDIERENfles |
| Automatisering: | Automatische |
| Geschikte Flessengrootte: | 0.3-2L HUISDIERENfles |
| Fuction: | het wassen het vullende afdekken monoblock |
| Capaciteit: | 2000BPH |
| Garantie: | 1 jaar voor Vervangstukken |
| Service: | Technicus beschikbare overzee |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | houten gevalpakket |
| Levertijd: | 30 Werkdagen na Storting |
| Betalingscondities: | TT & L/C |
| Levering vermogen: | 20 reeksen per maanden |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | het aseptische vullen lijn,water bottelend materiaal |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Lineaire Fles Vulmachine Drinkwater Wassen, Vullen, Doppen Machine
Snelle Details:
Machine structuur: Lineaire Water Was-Vul-Doppen Machine
Toepasbare fles: PET-fles
Toepasbare dop: Schroefdop
Toepasbaar volume: 0.3-2L
Toepasbare vloeistof: niet-koolzuurhoudend water
Productiecapaciteit: 2000bph
Bedieningswijze: Solenoïdeklep besturing
Beschrijving:
- Kleine capaciteit en compacte structuur
- Solenoïde besturing
- Verschillende vormen flessen kunnen in één machine worden gebruikt
Specificaties:
| Was machine | |
| Model | QS-12 |
| Capaciteit | 1000-2000BPH |
| Motorvermogen | 0.75kw |
| Waterpomp | 0.37kw |
| Voltage | 380V 3fase 50/60HZ |
| Afmeting | 1150*1150*1850mm |
| gewicht | 450kg |
| Vul machine | |
| Model | CYG-12 |
| Capaciteit | 1000-2000BPH |
| Motorvermogen | 0.75kw |
| Voltage | 380V 3fase 50/60HZ |
| Afmeting | 960*920*1750mm |
| Gewicht | 550kg |
| Doppen machine | |
| Model | FXZ-1 |
| Capaciteit | 1000-2000BPH |
| Motorvermogen | 0.75kw |
| Voltage | 380V 3fase 50/60HZ |
| Afmeting | 920*700*1930mm |
| Gewicht | 400KG |
Concurrentievoordeel:
1. Eén jaar garantie voor het gehele systeem
2. Gratis installatie en debugging van apparatuur
3. Na één jaar kunnen we u helpen de machine te onderhouden en de accessoires worden alleen tegen kostprijs geleverd
4. Elke 3 jaar kunnen we helpen de machine gratis te reviseren (Arbeid)
5. We kunnen stage service bieden en u helpen de operator en monteur op te leiden
6. Gratis productietechnologie en procesconfiguratie
7. We kunnen u helpen bij het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en het leveren van een turn-key project
Onze werkplaats & Verzending
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken






