Doos Verzegelende Machine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | Fillpack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | Vriespunt-5050 |
| Automatisering: | Semi-automatische |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Toepassing: | Kartondoos het verzegelen |
| Capaciteit: | 30box/min |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 30 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/ |
| Levering vermogen: | 1 set / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | Sterilisatorsysteem,Flessen Verpakkende Machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Verpakkingsmachine voor kartonnen flessen en verzegelmachine
Snelle details:
1, Capaciteit: 30 dozen / min
2Automatisering: half-automatisch
3, Verpakkingsvorm: kartonnen doos
4, laag verlies, laag geluid
Beschrijving:
Het is de verschillende doeleinden voor het verzegelen van de verpakking en karton van huishoudelijke elektrische apparaten, textiel, voedingsmiddelen, dagelijkse goederen, geneesmiddelen, lichte industrie, chemische industrie, enz.De handel kan zowel individueel worden afgesloten als gebruikt worden samen met een invullings- en bindapparaat in de vorm van een productielijn., als essentiële uitrusting voor de standaardverpakkingslijn.
Kenmerken:
- Verwisselbare top-onder tape cartridge
- 2Boven- en onderste bandkop
- Aanpassing aan verschillende doossen
- De top is automatisch gevouwen.
- Automatische voeding op tijd, zonder menselijke zorg, beschikbaar voor aansluiting op een volledig automatische productielijn
- Leghoogte aanpassing 350 mm
- Invoer/uitvoer tafels en 3Tape hoofd zijn optioneel
Specificatie
| Versnelling van het transportband | 30 dozen/min |
| Max. verpakkingsmaat | W500xH500mm |
| Min. Verpakkingsgrootte | W120xH120mm |
| Breedte van de band | 1.5"2"3" |
| Stroomvoorziening | 110V, 220-240V/50-60Hz, 1fase |
| Energieverbruik | 0.60W |
| Maatwerkgrootte | De afmetingen van de afmetingen van de voorziening moeten worden bepaald door: |
| Gewicht van de machine | 240 kg |
Concurrentievoordeel:
1Een jaar garantie voor het hele systeem.
2- Gratis installatie en debugging van apparatuur
3Na een jaar kunnen we u helpen met het onderhoud van de machine en de accessoires worden slechts één de kostprijs
4. Elke 3 jaar, kunnen we helpen om de machine gratis te herzien (Labor)
5We kunnen je stages aanbieden en je helpen met het trainen van de bediener en de monteur.
6- Vrije productietechnologie en procesconfiguratie
7We kunnen u helpen met het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en turn-key project
Onze werkplaats
![]()
Verpakking en verzending
![]()





