L het Type krimpt PLC van de Verpakkingsmachine controle voor Automatische Productielijn
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | Wd-150A |
| Werkingsmodus: | automatisch/handboek |
|---|---|
| Automatisering: | PLC controle |
| Toepassing: | Krimp het verpakken voor containers |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 35-40 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/ |
| Levering vermogen: | 1 set / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | Sterilisatorsysteem,Flessen Verpakkende Machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
L-type krimppakmachine met PLC-besturing voor automatische productielijn
Snelle details:
1, Capaciteit: 16 zakken / min
2, Automatisering: VOLLEDIG automatisch
3, Fles type: Plastic / glazen flessen / blikjes
4, PLC-besturing
Beschrijving:
De L-type krimppakmachine wordt veel gebruikt voor externe verpakkingen in sectoren zoals medicijnen, voedsel, dranken, zuivel en cosmetica.
Hier sluiten we aan op de vloeistofvulmachine voor dranken. Na het vullen, sluiten, etiketteren en coderen, worden de flessen door de krimppakmachine in een rij gerangschikt om te worden verpakt en gekrompen.
Specificaties:
| Capaciteit | 10-16 stuks/min |
| Krimptijd | 0,5-1,5s |
| Krimptemperatuur | 140-160°c |
| Hoogte van de bandtransporteur | 800-1200mm |
| Vermogen | 20kw |
| Luchtdruk | 0,6-0,8 Mpa |
| Verpakkingsafmetingen (L*B*H) | 600*400*350mm |
| Totale afmetingen (L*B*H) | 5100*3200*2100 |
Lijst met details van de hoofdonderdelen
| nr. | Naam | specificatie | aantal | merk | |
| 1 | printplaat component | ||||
| 2 | Metaal component fabriek | ||||
| 3 | pneumatisch component | 1 | Taiwan Airtec | ||
| 4 | Elektrisch besturingscomponent en accessoire | ||||
| Foto-elektrische schakelaar | 4 | Zuid-Korea Autonics | |||
| Naderingsschakelaar | 2 | Zuid-Korea Autonics | |||
| PLC | 1 | Thinget | |||
| Touchscreen | 1 | Thinget | |||
| Frequentieomvormer | 3 | Taiwan Telta | |||
| AC-schakelaar | 3 | Frankrijk Schneider | |||
| Tussenrelais | 8 | Frankrijk Schneider | |||
Concurrentievoordeel:
1. Eén jaar garantie voor het gehele systeem
2. Gratis installatie en debugging van apparatuur
3. Na een jaar kunnen we u helpen de machine te onderhouden en de accessoires worden alleen tegen kostprijs geleverd
4. Elke 3 jaar kunnen we helpen de machine gratis te reviseren (arbeid)
5. We kunnen stage service bieden en u helpen de operator en monteur op te leiden
6. Gratis productietechnologie en procesconfiguratie
7. We kunnen u helpen bij het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en het leveren van een turn-key project
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





