3 in 1 de Fles van Monoblock 5L het Drinken Waterplant, Mineraalwater het Vullen Installatie
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang Jiangsu China |
| Merknaam: | FILL PACK |
| Certificering: | CE & ISO & TUV & SGS |
| Modelnummer: | CGF 12-12-4B |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | USD $18000-$22000 USD |
| Verpakking Details: | Houten kist |
| Levertijd: | 30 Werkdagen na het Ontvangen van Stortingsbetaling |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, D/A, D/P, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 5 reeksen per maanden |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Type: | 3 in 1 monoblok | Flesgrootte: | 1-10L |
|---|---|---|---|
| Productie: | 1500 BPH | Verwerking: | Japan & Duitsland |
| Materiaal: | SUS304/316 | Sollicitatie: | Commercieel/Industriële |
| Markeren: | flessenvullenmateriaal,water het vullen materiaal |
||
Productomschrijving
3-in-1 Monoblok 5L Fles Drinkwater Mineraal Water Vulinstallatie Normale druk
Korte beschrijving:
1.De grote flessenvulfabriek wordt gebruikt voor de productie van niet-soda drank van warm sap en mineraalwater verpakt in polyesterflessen.
2De meest geavanceerde technologie uit Japan en Duitsland is in het ontwerp gebruikt.De hoeveelheid vloeistof wordt nauwkeurig gecontroleerd en het vallen en lekken wordt voorkomen..
3De lege flessen kunnen 180~ worden gedraaid langs de transportrail.het wassen van flessen is efficiënt.
4.De vulling door de veer soort vloeistof hendel regelen van de vulklep, geen druppel. De vloeistof hendel is gemakkelijk te bedienen. Alle constructie gemaakt van SUS304, Er is geen dode hoek in de vulklep.
5.Het magnetisch koppel wordt gebruikt voor het sluiten van schroeven. Het vermogen van het sluiten van schroeven kan zonder stappen worden ingesteld. Het vermogen van het sluiten van schroeven kan ook worden vastgesteld, en de sluiten zullen niet worden beschadigd,de dekking is betrouwbaar.
6.Er is een elektrische verwarming koud-warmte tank ingesloten in het hele systeem vooral voor het houden van de hete vultemperatuur tijdens het vullen van warm sap.En het kan ook stoppen met verwarmen door eenvoudige elektrische afbraak voor het vullen van koud waterHet heeft geen extra stoom nodig om samen te werken.
7.De frequentieveranderende technologie wordt gebruikt om de werkingssnelheid slapeloos aan te passen. De productiecapaciteit kan digitaal worden weergegeven en gemakkelijk worden aangepast.
8.De hele machine wordt bestuurd door PLC met touchscreen als mens-machine-interface.Het vullen en bekleden wordt automatisch gestopt wanneer er geen fles is.Wanneer de flessen verkeerd zijn verstopt of wanneer de doppen niet beschikbaar zijn, kan de machine automatisch worden gestopt.
Parameter:
| Transducer | FuLing-Taiwan | FL-2.2K |
| Touchscreen | Easyview-Taiwan | BT1 |
| PLC's | Mitsubishi | FXIS-20MR |
| Stabiliseerde spanningsvoorziening | MingWei-Taiwan | S-35-24 |
| Contactor | Delicaat | CZX2-0910 |
| Aansluitingsschakelaar | Autonica | PR18-8DN |
| Luchtschakelaar | Delicaat | 3P-D20 |
| Model | CGF12-12-4B |
| Capaciteit ((B/H) ((330 ml) | 1000-1500 5L |
| Flessenmaat | Neck:φ20-50mm;Height:150-320mm |
| Waterdruk | 0.18-0.25Mpa |
| Waterverbruik ((kg/uur) | 1000 |
| Wasstation | 2 |
| Druppelstation | 2 |
| Vullingsnauwkeurigheid | < + 5 mm |
| Luchtdruk | 0.4Mpa |
| Luchtverbruik (m3/min) | 0.3 |
| Vermogen ((kw) | 4 |
| Gewicht ((kg) | 2500 |
| Afmeting ((L*W*H) ((mm)) | 2500*2100*2100/2450 mm |
Installatie en aanpassing:
Na aankomst van de apparatuur op de locatie van de klant is de klant verantwoordelijk voor het uitpakken en ordenen van de apparatuur volgens de plaatsingsschets;en doet onder leiding van onze installatie-aanpassen techniciDe kosten van het personeel zijn eindelijk beslist.
Vervoer:
![]()
Klik alsjeblieft op de speelknop om de video te bekijken.





