SUS304 5 Gallonwater het Vullen Machine/Lijn, het Water van 200BPH Zuivere het Vullen Machine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang Jiangsu China |
| Merknaam: | FILL PACK |
| Certificering: | CE, ISO9001 |
| Modelnummer: | Qgf-200 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | USD $8800-$9500/set |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval |
| Levertijd: | 10 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, D/A, D/P, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 40 reeksen/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Flesgrootte: | Fles van 5 liter | Materiaal: | SUS 304 |
|---|---|---|---|
| Capaciteit: | 200 BPH | Machine Verpakking: | houten kist |
| Stroom: | 5.3 kW | Sollicitatie: | zuiver water/mineraalwater |
| Markeren: | automatische het vullen machine,commercieel bottelend materiaal |
||
Productomschrijving
Automatische 5 gallon water vulmachine / lijn 200BPH voor puur water
Productbeschrijving:
De machine is geïntegreerd met wasvullen en bekleden. Het is een ideale machine voor het produceren van vatwater. De hele machine is gemaakt van roestvrij staal 304, roestvrij, kan gemakkelijk worden gereinigd.De belangrijkste elektrische onderdelen zijn allemaal gebrandmerkt.De machine is compact gebouwd,bevat een kleine ruimte,het werkvermogen is hoog.Er zijn slechts twee bedieners nodig om het te bedienen.is een goede keuze voor de fabriek te kiezen.
De machine is ingesteld zonder dat er een schroef op de vloer nodig is. Na het opstijgen van de behuizing wordt de machine op de vlakke vloer geplaatst en vervolgens wordt de standhoogte en alle standdruk gemiddeld aangepast.
Specificaties:
| Model | QGF-200 |
| Capaciteit | 200 BPH |
| Vullingskop | 1 |
| Materiaal | SUS304 |
| Geschikte fles | 5 liter |
| Motorvermogen | 5.3 kW |
| Afmeting | 3400*1000*1750 mm |
| Gewicht | 500 kg |
Werkproces:
De vaten kunnen in 3 stappen worden onderverdeeld: wassen, vullen en afdekken, in totaal 36 werkstations, werkproces als hieronder:
1. Leg de lege loopmond op de loopbank, de lege loop wordt gewassen tijdens de hoofdstand,4 werkstation voor het plaatsen van de loop.
2Het wasproces wordt in 4 stappen verdeeld:1, wassen met warm alkalisch water 2, wassen met thimerosal 3, wassen met schoon water,4Elke wasstap is ingesteld op 8S, na het wassen zijn er 10S voor druppelen.
3Het vat zal na het wassen 45 graden naar beneden bewegen door de passerende keten en zal passerende keten en draaien 45 graden door vat lift cilinder naar de vulpositie voor het vullen.
4. De vulwaarde wordt aangedreven door een cilinder om in de loop te worden geplaatst en te beginnen met vullen, de vultijd wordt door PLC gecontroleerd en de vultijd kan door het bedieningspaneel worden verstelbaar volgens het vulvlak van de vloeistof.Na het vullen, zal het extra water terug naar de zuivere watertank door automatische ventilatie,het kan het waterverbruik te verminderen. (watertank niet inbegrepen)
5Nadat het vulproces is afgerond, wordt de gevulde vat naar de capping positie geduwd door de vat stopcilinder, het hele proces is afgerond tot nu toe.
Levertijd:
De machines zullen worden vervaardigd binnen 20 werkdagen nadat het ontwerp van de fles is bevestigd.
Betaling:
30% T/T aanbetaling binnen vijf dagen na de ondertekening van het contract tegen factuur van de verkoper.
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





