Zuiver het Drinken Water 3 van de HUISDIERENfles in 1 het Vullen van Monoblock Spoelende het Afdekken Materiaal/Installatie/Machine/Systeem/Lijn
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE / ISO9001 - 2008 |
| Modelnummer: | QS-12 CG-12 FXZ-1 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | 20000-40000USD |
| Verpakking Details: | houten gevalpakket |
| Levertijd: | 30 Werkdagen na Storting |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 15 reeksen per Maanden |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Garantie: | 1 jaar voor reserveonderdelen | Capaciteit: | 1500-2000 BPH |
|---|---|---|---|
| Geschikte Flessengrootte: | 0.3-2L HUISDIERENfles | Automatisering: | Automatisch |
| Sollicitatie: | PET-fles water | Afmeting (l*b*h): | 2100*1750*2100 mm |
| Markeren: | het aseptische vullen lijn,water bottelend materiaal |
||
Productomschrijving
Beschrijving van het lineaire type 12-12-1 Pure drinkwater PET-flessenvullingslijn
De monoblokwasmachine is samengesteld uit een QS-wasmachine, een CG-vulmachine en een FXZ-kapper die met elkaar verbonden zijn via een lineair transportsystem.Het is geschikt voor alleen trail begonnen klant of die niet hoge snelheid vereisen.
Roterende flessenwasser:
★De hele machine is gemaakt van SUS304. De veerklem is van Italiaans ontwerp, kan licht verstelbaar zijn volgens het verschil in grootte van de fles nek en kan de fles nek beschermen.En het waterspray systeem is van American., zorg ervoor dat het water gemiddeld gespoten wordt.
|
Parameters:
|
|
| Opklimmende hoofden | 12 stuks |
| Capaciteit | 0-3000BPH (elke fles wordt 4 s gewassen) |
| Kracht | 0.92 kW |
|
Afmeting
|
1050*950*1700 mm |
| Gewicht | 700 kg |
| Toepasselijke fles | D50-100 mm,H 50-350 mm |
Normale drukvuller:
★ De hele machine is gemaakt van SUS304. De vulkop is van het veertype zonder dode engel, geen druppelen. Makkelijk schoon te maken en onderhoud.Het model met de houder is geschikt voor alle flessen met dezelfde flessenhals, is het gemakkelijk om de flesvorm en -volumes te veranderen.
|
Parameters:
|
|
| Vullingskoppen | 12 stuks |
| Kracht |
1.1 kW
|
| Afmeting | 1100*1050*1850 mm |
| Gewicht | 800 kg |
Schroefkappen:
★ De hele machine is gemaakt van SUS304, lange houdbaarheid.
| Parameters: | |
|
Hoofdkap
|
1 pc |
| Kracht |
1.1 kW
|
| Afmeting | 1000*850*2000 mm |
| Gewicht | 600 kg |
|
Onze wasmachines (3-in-1 en lineair type)
|
||||||
| 3in1 ((0-2L fles) | Capaciteit ((fles per uur) | 3in1 ((3-10L fles) | Capaciteit | Lineair type | Capaciteit | |
| CGF8-8-3 | 2000-3000BPH | CGF8-8-3B | 0-1000 | CGF4-4-1 | 500 BPH | |
| CGF12-12-4 | 3000-4000BPH | CGF12-12-4B | 0-1500 | CGF6-6-1 | 750 BPH | |
| CGF18-18-6 | 6000-7000BPH | CGF18-18-6B | 0-2500 | CGF8-8-1 | 1000 BPH | |
| CGF24-24-8 | 11000-12000BPH | CGF24-24-8B | 0-3500 | CGF10-10-1 | 1500 BPH | |
| CGF32-32-10 | 14000-15000BPH | CGF32-32-10B | 0-5000 | CGF12-12-1 | 2000 BPH | |
| CGF40-40-10 | 19000-20000BPH | |||||
| CGF50-50-12 | 23000-24000BPH | |||||
![]()
Wilt u meer details over dit product weten






