SUS304 300BPH Semi Automatische de Analysebescherming van de 5 Gallon Vullende Machine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | BS-1 |
| Geschikte fles: | 5 gallonfles |
|---|---|
| Macht: | 1,1 kW |
| Gedreven Type: | ELEKTRISCH TYPE |
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Waarborgtijd: | 1 jaar |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 5-7days |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 200 reeksen/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Automatische rangschikking: | Semi-automatisch | Verwerkingstype: | gallon flessenborstelen |
|---|---|---|---|
| Productiecapaciteit: | 80-300 BPH | Materiaal: | Volledig RVS 304 |
| Stroom: | 1,1 kW | Borstels: | 8 STUKS |
| Markeren: | SUS304 5 gallon het vullen machine,300BPH 5 Gallon het Vullen Machine,300BPH mineraalwater het vullen machine |
||
Productomschrijving
300BPH Semi-automatische binnen- en buiten spoelmachine voor 5 gallon flessen, volledig roestvrij staal 304
Snelle details:
| Capaciteit | 80-300BPH |
| Geschikte fles | 5 gallon fles |
| Materiaal | Volledig roestvrij staal 304 |
| Automatische graad | Semi-automatisch type |
| Dop-trekkop | 1 kop |
| Borstelkop | 1 kop |
| Borstels | 8 stuks |
Beschrijving:
De 5 gallon spoelmachine wordt voornamelijk gebruikt voor gebottelde mineraalwater- en zuiverwaterlijnen. De flessen moeten met handmatige hulp naar boven worden geduwd. De 5 gallon spoelmachine heeft de voordelen van een stabiele capaciteit, goed borsteleffect, eenvoudige bediening, eenvoudig onderhoud en een mooi uiterlijk. Het materiaal is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. De 5 gallon spoelmachine heeft een lange levensduur en is echt van goede kwaliteit en economische prijs.
Werkproces:
Na het aansluiten van de stroom en de luchtbron, plaatst u handmatig de gallonfles ondersteboven in het dop-trekkende deel, zoals op de foto. Open vervolgens de schakelaar van de machine, trap handmatig met uw voet op de schakelaar onder de vloer, dan wordt de gallon dop verwijderd en glijdt deze van het dopgat aan de rechterkant. Plaats vervolgens handmatig de gallonfles ondersteboven in de machine, klik op de “bediening” knop voor het automatisch borstelen van de binnen- en buitenkant, sluit na een tijdje de schakelaar en haal de gallonfles eruit, dan is het klaar. De borsteltijd is afhankelijk van de staat van de gallonfles.
Specificaties:
| Model | BS-1 |
| Capaciteit | 80-300 vaten / uur |
| Automatisch type | Semi-automatisch |
| Trekkerkop | 1 kop |
| Was-kop | 1 kop |
| Borstel | 8 stuks |
| Geschikte fles | 5 gallon |
| Motorvermogen | 1.1KW |
| Afmetingen | 800*800*1200mm |
| Gewicht | 110kg |
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





