450W vloer die Automatische Hete en Koude Drinkwaterautomaat bevinden zich
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang, CHINA |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE / ISO9001 |
| Modelnummer: | wit |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs: | USD21-24 per pc |
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
| Levertijd: | 15 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 1000 PCs per maanden |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Kleur: | Wit | Materiaal: | plastic |
|---|---|---|---|
| Type: | Stellage | Afmeting: | 290*280*820mm |
| Verwarmingsvermogen: | 450w | Koelvermogen: | 65W |
| Koelbron: | Elektrisch | Tik op Type: | Functieknop |
| Markeren: | automaat van het vloer de bevindende drinkwater,450W drinkwaterautomaat,ISO9001 automatische drinkwaterautomaat |
||
Productomschrijving
Drankwaterdispenser vulmachine met opbergkast Vrijstaande elektrische koud en warm
Dit product heeft een grote hoeveelheid water, die kan voldoen aan de 24-uurs drinkwater-, thee- en koffiezetbehoeften van klanten, geschikt voor openbare plaatsen en thuisgebruik.
Kenmerken:
1. Modieus en mooi, in lijn met ergonomie, het ontwerp is praktischer en handiger.
2. De temperatuurregelaar heeft een langere levensduur, nauwkeurigere temperatuurregeling, veiliger en duurzamer.
3. Grote warmteafvoeropening, tijdige warmteafvoer en verlichting van de warmte die wordt gegenereerd door het werk van de drinkwaterdispenser.
4. Nano voedselafdichtingsmateriaal, dubbeldeurs ontwerp, stof- en kakkerlakkenbestendig.
5. Koper kan verschillende opties kiezen met of zonder UV-lampen, die met sterilisatorfunctie kunnen voldoen aan de gebruikerseisen van klanten op hoog niveau.
Technische specificaties:
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Wit |
| Spanning | 220V/50Hz-60HZ |
| Verwarmingsvermogen | 450W |
| Koelvermogen | 65W |
| Warmwatertemperatuur | 85-95°C, |
| Koudwatertemperatuur | 10-15°C, |
| Warmwatertank | 0.6L |
| Koudwatertank | 0.6L |
| Garantie | 1 jaar |
| MOQ | 400 STUKS / 1x20GP |
| Laadhoeveelheid per 1X40HQ | 900 STUKS |
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingsvoorwaarden | 100% TT tegen PI |
| Laadhaven | NINGBO of SHANGHAI |
We hebben ook andere modellen voor uw optie:
![]()
![]()
(Op voorraad te koop!) Drinkwater huishoudelijke verticale waterdispenser
Laadhoeveelheid volgens verschillende containers ter referentie:
| Containergrootte | Laadhoeveelheid |
| 1x20GP' | 400 STUKS |
| 1X40GP' | 800 STUKS |
| 1X40HQ' | 900 STUKS |
MOQ: één container
Als de boekingshoeveelheid van de klant minder is dan MOQ, dan kunnen we ook verkopen met een kleine prijsverhoging.
Producten zijn op voorraad en klaar voor verzending!
We hebben ook andere modellen te koop, als u geïnteresseerd bent, stuur dan een aanvraag en neem contact met ons op!
Wilt u meer details over dit product weten






