500G achter Verzegelende Poedersachet het Vullen Verpakkende Machine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang, CHINA |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE / ISO9001 |
| Modelnummer: | 388F |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs: | 3800-6160USD/set |
| Verpakking Details: | Overzeese Waardige Verpakking |
| Levertijd: | 25 werkdagen na storting |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 20 reeksen per maanden |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Model: | 388F | Verpakkingssnelheid:: | 20-60 zak/min |
|---|---|---|---|
| Meetbereik:: | 30-500ml | Zak maat:: | (L) 40-200, (B) 30-150 mm |
| Filmbreedte:: | 320 mm | Vullende Waaier:: | 100 tot 500 g |
| Type kantenband:: | type achterafdichting | Totaal vermogen:: | 1200W |
| Markeren: | 500G poedersachet het vullen machine,500G de verpakkende machine van het poedersachet,achter verzegelende de verpakkingsmachine van het poedersachet |
||
Productomschrijving
Gebruiksbereik:
De poederverpakkingsmachine is geschikt voor volledig automatische verpakking van poedermaterialen in producten zoals levensmiddelen, farmaceutische producten, dagelijkse chemicaliën, pesticiden,kunststofproducten en speciale industrieën. zoals: voedingssupplementen, melkpoeder, sojapoeder, eiwitpoeder, traditionele Chinese geneeskunde poeder, gezichtsmasker poeder, parel poeder, koffiepoeder, cacao poeder, meel, gezondheids thee poeder,glucosepoeder, frisdrankpoeder, enz.
Kenmerken van deze machine:
1De automatische verpakkingsmachine voor poeder kan automatisch het tekenen van zakken, het maken van zakken, het vullen, meten, afdichten, het snijden van zakken, het tellen, het warm persen van batchnummer, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het verpakken van poeder, het vullen van poeder, het meten van poeder, het meten van poeder, het meten van poeder, het meten van poeder, het tellen van poeder, het tellen van poeder, het tellen van poeder, het tellen vanen productlevering in het verpakkingsproces, met een hoge mate van automatisering.
2. Chinees display-besturingssysteem, roestvrij staal doos lichaam, hoeft alleen de vereiste parameters (vulling hoeveelheid, zak lengte, enz.) in de display setting unit,Het besturingssysteem optimaliseert en past automatisch elke actie aan om de beste verpakkingssnelheid te bereiken..
3. Gecontroleerd door een stapmotor, het systeem heeft een hoge nauwkeurigheid, en de zaklengte kan worden gewijzigd zonder andere delen aan te passen, en het is nauwkeurig.
4Bij het verpakken van verpakkingsmaterialen met kleurcodes kan een volledig merkenpatroon worden verkregen;
5. geschikt voor verschillende verpakkingsmaterialen van composietfolie en aluminiumfolie, met goede prestaties, laag geluid, heldere afdichtingslijnen en sterke afdichting
Technische parameter:
| Verpakkingssnelheid: | 20-60 zakken/min |
| Meetbereik: | 30-500 ml (verander de schroef afhankelijk van het materiaal) |
| Grootte van de zak: | (L) 40-200, (W) 30-150 mm |
| Filmbreedte: | 320 mm |
| Volledig bereik: | 100 tot 500 g |
| Type randband: | type achterverzegeling |
| Totaal vermogen: | 1200 W |
| Nettogewicht: | 350 kg |
| Spanning van de voedingsbron: | 220V, 380V/ 50Hz, 60Hz |
| Verpakkingsmateriaal: | samengesteld papier/polyethyleen, polyester/aluminiumfolie/polyethyleen, nylon/polyethyleen, theefilterpapier, enz. |
| Afmetingen: | L1000 × W800 × H1900 mm |
Voordelen van de machine:
1) De carrosserie is klein en prachtig, neemt geen ruimte in beslag en bespaart werkplaats
2) Volledig automatisch meten, vullen, zakken maken, verpakken en verzegelen, menselijke arbeid besparen
3) 24-uurs werking, meermachinebediening door één persoon
4) Eenmalige investering bij aankoop van de machine (8-15 jaar gebruik)
5) Het product is mooi en intelligent (verbetering van het merk van het bedrijf)
6) Hoge precisie, in overeenstemming met de nationale normen van de farmaceutische industrie
7) 201 roestvrij staal chassis van de hele machine, 304 roestvrij staal in contact met het materiaal, in overeenstemming met de voedselveiligheid, de hele machine maakt gebruik van grote merk hoogwaardige accessoires
Productenmonsters:
![]()
![]()






