2000BPH het elektrothermische Inkrimpingsetiket krimpt de Tunnel van de Kokerhitte
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | Sys-2 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | USD$1050/set |
| Verpakking Details: | Overzees Waardig Pakket |
| Levertijd: | 15-20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 50 reeksen/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Gedreven Type:: | Elektrisch | Verpakkingstype:: | Flessen |
|---|---|---|---|
| Materiaal:: | 304 roestvrij staal | Snelheid: | 2000 BPH |
| Markeren: | elektrothermisch krimp kokertunnel,het elektrothermische etiket krimpt tunnel,2000BPH krimpt de tunnel van de kokerhitte |
||
Productomschrijving
Roestvrijstalen etiket Krimptunnel met elektrothermische krimp voor PVC-mantellabel
Als de klant ervoor kiest om handvaten te gebruiken, is dit de aanbevolen elektrische verwarmings-etiketmachine voor handvaten.De tunnel is met vervoerbanden verbonden met de lineaire vulleiding;
| Afmeting: | 800*450*1550 mm |
| Vermogen: | 5 kW |
| Gewicht: | 50 kg |
| Interne afmetingen van de tunnel: | 800*150*380 mm |
| Pakketgrootte: | φ105*H350 mm |
| Spanning: | 220V 50-60HZ |
| Toepasselijk krimpmateriaal: | POF, PVC, PP |
![]()
Wilt u meer details over dit product weten





