Zelfklevende ronde Plastiek/Glasfles Etiketteringsmachine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China (vasteland) |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | Tb-100 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 Zet / Sets |
|---|---|
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 30 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/Wertern unie |
| Levering vermogen: | 1 reeks/reeksen/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Etikettype: | Zelfklevend stoketiket | Capaciteit: | 3000BPH |
|---|---|---|---|
| Sollicitatie: | Plastic fles/Glasfles | Spanning: | 380V 3fase 50/60HZ/aanpassen |
| Maat: | 2000*1650*1500mm | Automatisering: | Volledig automatisch |
| Markeren: | Automatische etiketteermachine,Sticker-etiketteermachine |
||
Productomschrijving
Industriële etiketteringssystemen van kunststof / glas voor zuiveringswaterproductielijnen
Snelle details:
1, Flessoentyp: Plastic / Glasfles
2, Etikettetype: kleefsticketiket
3Automatisering: volkomen automatisch
4, Capaciteit: 3000 BPH
Beschrijving:
De Adhesive stick labeling machine wordt gebruikt om de etiketten aan de voor- en achterkant van flessen te plakken.
Kenmerken:
1. De machine is geschikt voor vierkante en ronde flessen;
2De machine kan worden uitgerust met een printer of een inkjetcodeprinter, afhankelijk van de behoeften van de klant.
3. De machine kan onafhankelijk werken, het is gemakkelijk om te verbinden met transportvoertuigen;
Specificaties:
| Uitgangssnelheid | 3000 BPH |
| Hoogtelabelobject | 30-350 mm |
| Object met dik etiket | 20-200 mm |
| Hoogte van het etiket | 5-200 mm |
| Lengte van het etiket | 25-300 mm |
| Plaatst het teken nauwkeurigheid | ± 1 mm |
| Inwendige diameter van de rol | 76 mm |
| Buitendeursnede van de rol | 300 mm |
|
Maatwerkgrootte Ik heb het niet gedaan. |
2000*1650*1500 mm |
| Stroomvoorziening | 110 / 220V 1.5HP 50 / 60HZ |
| Gasverbruik van de printer | 5 kg/cm2 |
Concurrentievoordeel:
1Een jaar garantie voor het hele systeem.
2- Gratis installatie en debugging van apparatuur
3Na een jaar kunnen we u helpen met het onderhoud van de machine en de accessoires worden slechts één de kostprijs
4. Elke 3 jaar, kunnen we helpen om de machine gratis te herzien (Labor)
5We kunnen je stages aanbieden en je helpen met het trainen van de bediener en de monteur.
6- Vrije productietechnologie en procesconfiguratie
7We kunnen u helpen met het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en turn-key project
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken






