Industriële Automatische Etiketteringsmachine, de Koker van de Drankfles Dubbel Hoofd Etiketteringssysteem
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | Tb-300-2 |
| Materiaal: | SUS304 |
|---|---|
| Capaciteit: | 15000BPH |
| Etikettype: | kokeretiket |
| Geschikte Fles: | Plastic fles/Glasfles |
| Automatisering: | Automatische gecontroleerd PLC |
| Werkingsmodus: | Auomatic/Handboek |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 30 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/ |
| Levering vermogen: | 1 set / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | Automatische etiketteermachine,Sticker-etiketteermachine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Industriële Automatische Etiketteermachine, Dubbelkoppig Sleeve Etiketteersysteem voor Drankflessen
Snelle Details:
1, Capaciteit: 15000BPH
2, Fles type: drankflessen
3, Etiketteermethode: fleslichaam en fleskop
4, Bedieningsmodus: Automatische / Handmatige modus
Beschrijving:
Het gehele machineframe is gemaakt van roestvrij staal SUS304. Het frame is eenvoudig, mooi, waterdicht en roest niet. Het is gemakkelijk schoon te maken.
Het speciale snijsysteem: maakt gebruik van de whist en convolute technologie. Het snijden van het etiket is vlak, zonder bramen.
De instelling van de etiketlocatie garandeert de nauwkeurigheid van het sleeve aanbrengen.
Gebruikmakend van een modelgroepontwerp, modulegestuurd; bereikt nauwkeurig en snel sleeve aanbrengen.
Met het hoogwaardige touchscreen, bediening met de vinger, eenvoudig en snel.
Het is een zeer automatische verpakkingsmachine. Slechts één persoon bedient, eenvoudige bediening.
Gemakkelijk te veranderen verpakkingsmateriaal, de ombouw van de mal kan gemakkelijk met de hand worden gedaan zonder gereedschap.
Binnen de beperking van de platte breedte, kan worden gebruikt om objecten in verschillende vormen te verpakken, ongeacht rond of vierkant, kan worden toegepast op glazen of plastic flessen.
Hogere veiligheid en stabiliteit voor bediening en besparing van mankracht.
Specificaties:
| Diameter fleslichaam | ∮28mm-∮125mm |
| Lengte etiket | 30mm-250mm |
| Dikte etiket | 0.035mm-013mm |
| Capaciteit | 200-300BPM |
| Materiaal etiket | PVC, PET, OPS |
| Afmetingen | L2000MM*B850MM*H2000MM |
| Vermogen | 4KW |
Elektrische componenten:
| AC motor | Panasonic | MBDDT2210003 |
| PLC | Mitsubishi | FX1S-30MR |
| Foto-elektrisch | SUNX Japan | CX442 |
| Foto-elektrisch | SUNX Japan | FX301 |
| Contactor | Schneider Frans | LCD0610 |
| Naderingsschakelaar | AUTONICS | PR12-4DN |
| Transducer | Sanki-Taiwan | S800-2S0.4G |
| Touchscreen | Esayview-Taiwan | TK6070IH2 |
Concurrentievoordeel:
1. Eén jaar garantie voor het gehele systeem
2. Gratis installatie en debugging van apparatuur
3. Na een jaar kunnen wij u helpen de machine te onderhouden en de accessoires worden alleen tegen kostprijs geleverd
4. Elke 3 jaar kunnen wij helpen de machine gratis te reviseren (Arbeid)
5. Wij kunnen stage service bieden en u helpen de operator en monteur op te leiden
6. Gratis productietechnologie en procesconfiguratie
7. Wij kunnen u helpen bij het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en het leveren van een turn-key project
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





