Het semi automatische verpakken krimpt de Machine van de Flessenverpakking voor kartonsdoos
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | Wd-250b-YF |
| Werkingsmodus: | automatisch/handboek |
|---|---|
| Automatisering: | Automatische |
| Toepassing: | Krimp het verpakken voor grote containers |
| Machine grootte: | Pas volgens echt product aan |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 25 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/ |
| Levering vermogen: | 1 set / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Materiaal krimpfolie: | PE, PVC, POF | Spanning: | 380/220V |
|---|---|---|---|
| Max Output Per Minute: | 0-8 stuks | Faciliteitenmacht: | 18 kW |
| Daadwerkelijke Macht: | 15 kW/h | Gewicht van de faciliteit: | 0.65T |
| Markeren: | Flessen Verpakkende Machine,krimp verpakkingsmachine |
||
Productomschrijving
Semi-automatische verpakking krimpen Fles Verpakkingsmachine voor kartonnen doos
Snelle details:
1, Capaciteit: 3-5 zakken / min
2Automatisering: automatische snijfilm, krimpfilm
3Geschikt voor het krimpen van kartonnen dozen en grote containers
4, Werkwijze: Automatisch / Handmatig
Beschrijving en werkingsbeginselen:
De flesverpakkingsmachine wordt niet alleen gebruikt voor het verpakken van drankflessen, maar ook voor de grote containers zoals kartonnen dozen.
Werknemers zetten handmatig de kartonnen doos op de verpakkingstafel, de luchtcilinder duwt de doos automatisch naar voren.Na de tweede doos komt, zal de vorige naar voren worden verplaatst door een krimpende tunnel.
Er zijn verschillende verwarmingslampen geïnstalleerd in de krimptunnel om de film stevig op de doos te krimpen.
Specificaties:
| Typ van faciliteit | WD-250B-YF |
| Externe afmetingen van de installatie | L3600×W1200×H1880mm (aanpassen op basis van echte producten) |
| Maximale afmeting van de verpakking | L560 × W300 × H300 mm |
| Verkleineringsfilmmateriaal | PE,PVC,POF |
| Dikte van de krimpfilm | 0.06-0.12 mm |
| Maximale temperatuur van de thermo-krimptunnel | 160-230° ((kan vrij worden ingesteld) |
| Maximaal vermogen per minuut | 0-8 stuks |
| Vermogen van de installatie | 18 kW |
| Werkelijk vermogen | 15 kW/h |
| Spanning | 380/220V |
| Gewicht van de faciliteit | 0.65T |
| Ventilator | 40W 220V 2eenheden, 120W 380V 2eenheden |
Concurrentievoordeel:
1Een jaar garantie voor het hele systeem.
2- Gratis installatie en debugging van apparatuur
3Na een jaar kunnen we u helpen met het onderhoud van de machine en de accessoires worden slechts één de kostprijs
4. Elke 3 jaar, kunnen we helpen om de machine gratis te herzien (Labor)
5We kunnen je stages aanbieden en je helpen met het trainen van de bediener en de monteur.
6- Vrije productietechnologie en procesconfiguratie
7We kunnen u helpen met het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en turn-key project
![]()






