5000BPH krimpt de mineraalwater Plastic Fles Verpakkingsmachine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | Wd-150A |
| Werkingsmodus: | automatisch/handboek |
|---|---|
| Automatisering: | PLC controle |
| Toepassing: | Krimp het verpakken voor containers |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 35-40 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/ |
| Levering vermogen: | 1 set / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Sollicitatie: | Krimpfolie voor containers | Capaciteit: | 16 zakken/min |
|---|---|---|---|
| Flestype: | Plastic/glazen flessen/blikjes | Stroom: | 20 kW |
| Dimensie: | 5100*3200*2100 | Bedrijfsmodus: | Automatische / handmatige modus |
| Markeren: | Flessen Verpakkende Machine,krimp verpakkingsmachine |
||
Productomschrijving
Plastic Fles Verpakkingsmachine voor Mineraalwater 5000BPH Krimpfolie Apparatuur
Snelle Details:
1, Capaciteit: 16 zakken / min
2, Automatisering: VOLLEDIG automatisch
3, Fles type: Plastic / glazen flessen / blikjes
4, PLC besturing
5, Werkingsmodus: Automatische / Handmatige modus
Beschrijving & werkingsprincipe:
Dit type fles verpakkingsmachine is een L-type fles krimpfolie verpakkingsmachine die veel wordt gebruikt voor externe verpakkingen in sectoren zoals medicijnen, voedsel, dranken, zuivel en cosmetica.
Hier sluiten we aan op de drank vul lijn. Na het vullen, sluiten, sleeve etiketteren en code printen, worden de flessen door de krimpfolie machine in een rij gerangschikt om te worden verpakt en gekrompen.
Flessen worden gescheiden door de plaat volgens het formaat. De duwplaat, getrokken door de luchtcilinder, duwt de flessen naar voren, waarna de krimpfolie naar beneden wordt getrokken en gesneden door het verwarmingsmes. En dan door de krimp tunnel.
Er zijn verschillende verwarmingslampen in de krimp tunnel geïnstalleerd om de folie strak op de fles te laten krimpen.
Specificaties:
| Capaciteit | 10-16 stuks/min |
| Krimptijd | 0.5-1.5s |
| Krimptemperatuur | 140-160°c |
| Hoogte van de bandtransporteur | 800-1200mm |
| Vermogen | 20kw |
| Luchtdruk | 0.6-0.8 Mpa |
| Verpakkingsafmeting (L*B*H) | 600*400*350mm |
| Totale afmeting (L*B*H) | 5100*3200*2100 |
Lijst met details van de hoofdonderdelen
| nr | Naam | specificatie | aantal | merk | |
| 1 | printplaat component | ||||
| 2 | Metaal component fabriek | ||||
| 3 | pneumatisch component | 1 | Taiwan Airtec | ||
| 4 | Elektrisch besturingscomponent en accessoire | ||||
| Foto-elektrische schakelaar | 4 | Zuid-Korea Autonics | |||
| Naderingsschakelaar | 2 | Zuid-Korea Autonics | |||
| PLC | 1 | Thinget | |||
| Touch screen | 1 | Thinget | |||
| Frequentieomvormer | 3 | Taiwan Telta | |||
| AC contactor | 3 | Frankrijk Schneider | |||
| Tussenrelais | 8 | Frankrijk Schneider | |||
Concurrentievoordeel:
1. Eén jaar garantie voor het gehele systeem
2. Gratis installatie en debugging van apparatuur
3. Na een jaar kunnen we u helpen de machine te onderhouden en de accessoires worden alleen tegen kostprijs geleverd
4. Elke 3 jaar kunnen we helpen de machine gratis te reviseren (arbeid)
5. We kunnen stage service bieden en u helpen de operator en monteur op te leiden
6. Gratis productie technologie en procesconfiguratie
7. We kunnen u helpen bij het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en het leveren van een turn-key project
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





