Semi Automatische de Flessen Verpakkende Machine van het Doos Verzegelende Karton
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | Yf-5050 |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 30 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/ |
| Levering vermogen: | 1 set / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Automatisering: | Halfautomatisch | Sollicitatie: | verzegeling van kartonnen dozen |
|---|---|---|---|
| Capaciteit: | 30doos/min | Voordeel: | Gering verlies, weinig ruis |
| Dimensie: | 1840X1000X1500mm | Weigth: | 240 kg |
| Markeren: | Sterilisatorsysteem,krimp verpakkingsmachine |
||
Productomschrijving
Industriële Kartonnen Fles Verpakkingsmachine, Semi-automatische Doos Sluitmachine
Snelle Details:
1, Capaciteit: 30 dozen / min
2, Automatisering: Semi - automatisch
3, Pakkettype: Kartonnen doos
4, Laag verlies, laag geluidsniveau
Beschrijving:
Het is voor diverse doeleinden voor het sluiten van verpakkingen en kartonnen van huishoudelijke elektrische apparaten, textiel, voedsel, dagelijkse goederen, medicijnen. Lichte industrie, chemische industrie, etc. Trades kunnen individueel dozen sluiten of samen met vul- en bindapparatuur worden gebruikt in de vorm van een productielijn, als essentiële apparatuur voor de standaard verpakkingslijn.
Kenmerken:
- Verwisselbare tapecassette boven en onder
- 2 Tapekoppen boven en onder
- Aanpassing aan diverse kartonnen maten
- De bovenkant wordt automatisch gevouwen
- Automatische invoer op tijd, zonder menselijke tussenkomst, beschikbaar om aan te sluiten op een volautomatische productielijn
- Verstelbare poothoogte 350 mm
- Invoer/uitvoer tafels en 3 tapekoppen zijn optioneel
Specificatie
| Transportbandsnelheid | 30 dozen/min |
| Max. Verpakkingsgrootte | B500xH500mm |
| Min. Verpakkingsgrootte | B120xH120mm |
| Breedte van de tape | 1,5"2"3" |
| Voeding | 110V, 220-240V/50-60Hz, 1 fase |
| Stroomverbruik | 0,60W |
| Machineafmetingen | 1840X1000X1500mm |
| Machinegewicht | 240kg |
Concurrentievoordeel:
1. Eén jaar garantie voor het gehele systeem
2. Gratis installatie en debugging van apparatuur
3. Na een jaar kunnen we u helpen de machine te onderhouden en de accessoires worden alleen tegen kostprijs geleverd
4. Elke 3 jaar kunnen we helpen de machine gratis te reviseren (arbeid)
5. We kunnen stage service bieden en u helpen de operator en monteur op te leiden
6. Gratis productietechnologie en procesconfiguratie
7. We kunnen u helpen bij het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en het leveren van een turn-key project
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





