500ml - 750ml-de Machine van de Flessenverpakking voor de Op smaak gebrachte Lijn van de Sapverwerking
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | DP |
| Frame materiaal: | SUS304 |
|---|---|
| Transportbandbreedte: | 220mm |
| Lengte: | Het baseren op de capaciteit |
| Flessentype: | Plastic flessen |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 35-40 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/ |
| Levering vermogen: | 1 set / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | Sterilisatorsysteem,krimp verpakkingsmachine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
500ml - 750ml Flessen Omkeer Sterilisator Voor Vruchtensap Verwerkingslijn
Snelle Details:
1, Verwerkingstype: Dranksterilisatiesysteem
2, Materiaal: SUS304
3, Fles omkeerhoek: 96 of 110 graden
4, Sterilisatietijd instelbaar: 30 tot 40 sec
5, Dop-sterilisatie: dranktemperatuur
Beschrijving:
Het wordt voornamelijk gebruikt voor het steriliseren van de mond en het oppervlak van doppen van PET-flessen. Die nog niet zijn gedesinfecteerd door thermische thee. Vruchtensap dat in PET-flessen is gevuld. Het bestaat voornamelijk uit een hoofdbandketting, ondersteuning, flesomkeerbandsysteem, flesomkeergeleidingsstaaf en flesherpositioneringsstaaf. Gebruik de interne thermische media om de flesmond en doppen te desinfecteren zonder andere warmtebron. Zo kan het energie besparen. De machine is volledig gemaakt van SUS304 roestvrij staal, handiger in gebruik.
Functie:
1. DP Serie Fles Omkeer Sterilisatie Machine bestaat voornamelijk uit een hoofdbandketting, ondersteuning, flesomkeerbandsysteem, flesomkeergeleidingsstaaf en flesherpositioneringsstaaf.
2. Gebruik de interne thermische media om de flesmond en doppen te desinfecteren zonder andere warmtebron, dus het bespaart energie.
Specificaties:
| Output | 100-250 flessen/min |
| Toepassingsgebied | Plastic flessen, Glazen flessen |
| Sterilisatietijd | 12-40s |
| Ketting snelheid | 4,5-25m/min |
| Motorvermogen | 1,6KW |
| Gewicht | 1800kg |
Concurrentievoordeel:
1. Eén jaar garantie voor het gehele systeem
2. Gratis installatie en debugging van apparatuur
3. Na een jaar kunnen we u helpen de machine te onderhouden en de accessoires worden alleen tegen kostprijs geleverd
4. Elke 3 jaar kunnen we helpen de machine gratis te reviseren (Arbeid)
5. We kunnen stage service bieden en u helpen de operator en monteur op te leiden
6. Gratis productietechnologie en procesconfiguratie
7. We kunnen u helpen bij het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en het leveren van een turn-key project
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





