5 gallonwater het Vullen de Flessenspoelermachine 1 van de Machine Semi Auto Industriële Gallon Hoofd
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | BS-1 |
| Geschikte Fles: | de fles van het 5 gallonwater |
|---|---|
| Automatisch Type: | Semi-autotype |
| Macht: | 1.1KW |
| Gedreven Type: | Elektrisch type |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Service: | De ingenieur is overzee beschikbaar aan |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 5-7 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 200 sets/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | 1.1kw 5 Gallonwater het Vullen Machine,300 Vaten/u 5 Gallonwater het Vullen Machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
5 liter watervulmachine semi-auto industriële gallon flessenwasmachine 1 hoofd
Snelle details:
1Capaciteit: 100-300 vaten/uur
2Voor zuiver / mineraal water gerecycled 5 gallon fles
3Hoofdmateriaal: roestvrij staal
4Automatisch type: semi-automatisch type
5. Kappelkop: 1 koppel
6Borstelkop: 1 kop
7Brusher: 8 stuks
Beschrijving:
BS-1 type semi-automatische 5 liter flessenwasser wordt voornamelijk gebruikt voor vatten mineraalwater en zuivere waterleiding.Deze machine heeft de voordelen van een stabiele capaciteitHet materiaal is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal.De machine heeft een lange levensduur en is echt met een goede kwaliteit en economische prijs.
Werkproces:
Als je door de stroom en luchtbron komt, zet je de fles handmatig ondersteboven in het deksel, zoals op de foto.handvoeten treden de schakelaar onder de vloer, dan zal de gallon deksel worden verwijderd en glijden uit het deksel gat aan de rechterkant.Klik op de knop operatie om automatisch binnen en buiten te poetsenNa een poosje sluit u de schakelaar en haalt u de literfles eruit, dan is het klaar.
Specificaties:
| Model | BS-1 |
| Capaciteit | 100-300 vaten per uur |
| Automatisch type | Semi-automatisch |
| Trekkend hoofd | 1 hoofd |
| Washoofd | 1 hoofd |
| Brusher | 8 stuks |
| Geschikte fles | 3 of 5 liter |
| Motorvermogen | 1.1 kW |
| Afmeting | 800*800*1200 mm |
| Gewicht | 110 kg |
Voor meer details, neem gerust contact met mij op.
Concurrentievoordeel:
1. Onze machine is met goede kwaliteit en prijs, we kunnen de machine aangepast voor u als nodig.
2Ons bedrijf is meer dan 15 jaar gevestigd, we zijn een professionele fabrikant in alle soorten van drank productie machine.
3We hebben de certificeringen van ISO, CE enzovoort.
4Onze bedrijfsmachines worden elk jaar naar vele landen in het buitenland geëxporteerd.
5Wij kunnen u gratis technische ondersteuning en advies bieden om u te helpen een nieuwe apparatuur te bestellen en een nieuw bedrijf te starten.
6We kunnen een jaar garantie bieden voor de machine die je hebt besteld, voor altijd technologie ondersteunt in onze machine en gerelateerde machine.
7We kunnen onze technici naar uw land sturen voor gemakkelijke machinecommissioning en instructie.
8Uw vraag zal binnen 24 uur worden beantwoord, u bent van harte welkom om mij te contacteren op uw gemak, voel je vrij om me te contacteren als u vragen heeft.
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken






