Dubbele de Fles van het Hoofden Semi Automatische Glas het Schoonmaken Machine voor Drank Vullende Lijn
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | BS-2 |
| Geschikte Fles: | de fles van het 5 gallonwater of grote glasfles |
|---|---|
| Automatisch Type: | Semi-autotype |
| Macht: | 1.5KW |
| Gedreven Type: | Elektrisch type |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Service: | De ingenieur is overzee beschikbaar aan |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 5-7 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 200 sets/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | 1.5kw drank Vullende Lijn,600 van de Drank Vullende Vaten/u Lijn |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Dubbele koppen semi-automatische glasflessen reinigingsmachine voor drank vullijn
Snelle details:
1Capaciteit: 600 vaten/u
2Voor grote glazen fles of plastic fles.
3Hoofdmateriaal: roestvrij staal
4Automatisch type: semi-automatisch type
5Borstelkop: 2 koppen
7. Borstel: 8 stuks / hoofd
Beschrijving:
BS-11 type semi-automatische flesborstel wordt voornamelijk gebruikt voor vatten mineraalwater en zuivere waterleiding, of grote glazen flessen van meer dan 2L. Het moet de flessen met handhulp naar boven duwen.Deze machine heeft de voordelen van een stabiele capaciteitHet materiaal is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal.De machine heeft een lange levensduur en is echt met een goede kwaliteit en economische prijs.
Werkproces:
Wanneer je door de kracht, handmatig zet de gallon fles ondersteboven in de machine, klik op de knop om de automatisch binnen en buiten van het borstelen, na een tijdje,Sluit de schakelaar en haal de fles uit.De borsteltijd hangt af van de staat van de fles.
Specificaties:
| Model | BS-11 |
| Capaciteit | 600 vaten/uur |
| Automatisch type | Semi-automatische |
| Washoofd | 2 koppen |
| Brusher | 8 stuks per hoofd |
| Geschikte fles | 3 of 5 liter of glazen fles |
| Motorvermogen | 1.5 kW |
| Afmeting | 1200*800*1200 mm |
| Gewicht | 180 kg |
Voor meer details, neem gerust contact met mij op.
Concurrentievoordeel:
1. Onze machine is met goede kwaliteit en prijs, we kunnen de machine aangepast voor u als nodig.
2Ons bedrijf is meer dan 15 jaar gevestigd, we zijn een professionele fabrikant in alle soorten van drank productie machine.
3We hebben de certificeringen van ISO, CE enzovoort.
4Onze bedrijfsmachines worden elk jaar naar vele landen in het buitenland geëxporteerd.
5Wij kunnen u gratis technische ondersteuning en advies bieden om u te helpen een nieuwe apparatuur te bestellen en een nieuw bedrijf te starten.
6We kunnen een jaar garantie bieden voor de machine die je hebt besteld, voor altijd technologie ondersteunt in onze machine en gerelateerde machine.
7We kunnen onze technici naar uw land sturen voor gemakkelijke machinecommissioning en instructie.
8Uw vraag zal binnen 24 uur worden beantwoord, u bent van harte welkom om mij te contacteren op uw gemak, voel je vrij om me te contacteren als u vragen heeft.
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





