300BPH automatische 5 Gallonwater het Vullen Machine met PLC Controle
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Qgf-300 |
| Toepassing: | Voor 5 gallonwater het vullen |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | Plastiek |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 15-20 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | automatische het vullen machine,commercieel bottelend materiaal |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
300 BPH Automatische 5 gallon watervulmachine met PLC-besturing
Snelle details:
1Automatisch.
2Vollegekapasiteit: 300 vaten/uur
3Vollegekop: 2
4Afdichtkop: 1
5Wasstand: 2 wasstands met schoonmaakwater, 2 wasstands met gesteriliseerd water, 2 wasstands met schoonmaakwater
Beschrijving:
1) Dit type auto 5 liter water vulmachine wordt gebruikt voor het vullen van puur / mineraal water in gallons; Het is met de 300B / H capaciteit van eenvoudige lijn. Het is ingesteld met L-type machine.
In het proces van ontwikkeling is het in overeenstemming met de beginselen van veiligheid, stabiliteit, economische en praktische en technologie is op elk moment toonaangevend peer niveau.
2) Deze apparatuur elektrische componenten nemen binnenlandse en buitenlandse beroemde merk en hebben de geavanceerde technologie, hoge mate van automatisering, eenvoudige bediening, betrouwbare prestaties.Vergeleken met het binnenlandse soortgelijke product, ze hebben een klein formaat, licht gewicht, een royaal uiterlijk, grondig gedesinfecteerd, kunnen effectief luchtvervuiling voorkomen, ervoor zorgen dat het product een hoge kwaliteit heeft, enzovoort.
Specificaties:
| Model | QGF-300 |
| Capaciteit | 300 vaten/uur |
| Vullingskop | 2 |
| Materiaal | SUS304 |
| Geschikte fles | 3 of 5 liter |
| Motorvermogen | 2.2 kW |
| Afmeting | 2500*2200*1950 mm |
| Gewicht | 700 kg |
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken






