Hete Smeltende Lijmfles Etiketteringsmachine, OPP-Etiketteringsmachine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE / ISO9001:2008 |
| Modelnummer: | Opp-300 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | Negotation |
| Verpakking Details: | Overzees waardig verpakkingsmateriaal |
| Levertijd: | 15-20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, |
| Levering vermogen: | 10 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Verwerkingstype: | Etiketteermachine voor flessen | Controle manier: | PLC-besturing |
|---|---|---|---|
| Etikettering manier: | hete smeltende lijm | Garantie: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuw | Dienst: | Ingenieur beschikbaar voor verblijf in het buitenland |
| Markeren: | Automatische etiketteermachine,Sticker-etiketteermachine |
||
Productomschrijving
Warm smeltende lijm fles etikettering machine, OPP etikettering machine
Een snelle detail
1Beheerswijze: PLC-besturing
2, Etiketteringswijze: machine voor het etiketteren van warmsmeltende lijm
3, Flessoentyp: verschillende verpakkingen
Kenmerken
- PLC-besturingssysteem, volledig automatisch werken
- Horizontaal verstelbare hoofdmotor, verticaal verstelbare hoofdmotor (aanpassing voor de positie van het etiket)
- bevatten mechanismen zoals etikettering, bandtransport, etiket snijden, wiel bevestiging, vacuüm adsorptie, warm sol transport
- Alarm voor ontbrekend of leegstaand etiket en alarm voor uitlopend etiket
- Automatische labellengte regelaar voor het instellen van de positie van I-MARK
- Vacuümtrommel gemaakt van hoog stijf materiaal om wrijving en statische
Parameters
| Markeringspersie | +-1 mm |
| Versnelling | 300 BPH |
| Kracht | 50 Hz 3ph 380 V |
| Totaal vermogen | 7 kW |
| Hoofdmotor | 1.5 kW |
| Vacuümpomp | 1.5 kW |
| Kleefmachine | 2.0kw |
| warmsmeltmachine | 1.7kw |
| Grootte | 4000*1500*2000 mm |
| Gewicht | 1500 kg |
| Luchtbron | 4-6 kg/cm2 |
| Luchtverbruik | 0.1N m3/min |
| Luchtinlaat | 3/8 inch |
| Werkomstandigheden | temperatuur 20-30 graden (op een droge plaats bij kamertemperatuur) |
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





