Automatische 3 in 1 Water het Vullen Machine met 5 Gallon Plastic Fles
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Qgf-200 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten gevalpakket als machinebehoefte |
| Levertijd: | 15-20 dagen |
| Betalingscondities: | L/c, t/t, |
| Levering vermogen: | 30 sets/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Sollicitatie: | 5 gallonwater het vullen | Functie: | Wassen, vullen, afdekken |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal | Vulmateriaal: | Zuiver water, mineraalwater, non-carbonated vloeistof |
| Capaciteit: | 200 BPH | houder: | Flessen van 5 gallon |
| Markeren: | automatische het vullen machine,de machine van de flessenvuller |
||
Productomschrijving
Automatische 3 in 1 watervulmachine met 5 liter plastic fles
Snelle details:
1. Automatische besturing
2Capaciteit: 200 vaten/u
3Voltagepositie: 2.
4- Hoofdpositie: 1
5Wasstand: 5
6Met een plastic fles van 5 liter.
7Na-verkoopservice: Ingenieurs die machines in het buitenland kunnen onderhouden
Beschrijving:
De hoofdmachine van één eenheid omvat de wasmachine, de droger, de vulmachine en de kapper voor de productie van
Het wasproces omvat alkalische vloeistof van binnen en van buiten
wassen met vuilverwijder! binnen en buiten wassen door binnen en buiten met water te desinfecteren
Het gebruik van het zuivere water, het alkalische water en het desinfecterende water kunnen cyclisch worden gebruikt.
Wassen, vullen en afdichten prijs wordt gecontroleerd door PC, en heeft het veilig apparaat voor interlock,
signaal en zelfdetectie.
De gasheer bestaat uit frame, watertank, buis, pomp, cilinder, transmissie, elektrische apparaten
Het is de bedoeling dat de Commissie in het kader van haar werkzaamheden in het kader van het programma voor onderzoek en technologische ontwikkeling de volgende maatregelen zal nemen:
Het hele proces wordt automatisch uitgevoerd door middel van een multi-channel spoelproces, het kan kwantitatief vullen en automatisch kappen.
wordt gecontroleerd door een computer, zodat het een stabiel spoelgevoel, nauwkeurig vulvolume en een goede afdichting heeft
effect.
Voordelen:
- A.Het apparaat maakt gebruik van belangrijke onderdelen van elektrische apparaten en metalen materialen vervaardigd
door de naam merk fabrieken uit binnen- en buitenland.
B. Het is niet alleen met de geavanceerde technologie, hoge automatisering, eenvoudige bediening en betrouwbare
de prestaties als het originele apparaat uit het buitenland, maar ook de kenmerken met kleine afmetingen, klein gewicht
en een mooi uiterlijk,
C.Anticorrodibiliteit, grondige desinfectie, effectieve luchtverontreiniging en hoge kwaliteit.
D. Beschikbaar voor de productie van 5 & 3 gallon flessen vullen,Capaciteit: 900B/h
E. Toepassen op de voedsel- en drankindustrie, medische industrie en chemische industrie op grote schaal
Naverkoopservice:
1Zoek onze producten via http://yufengjx.en.alibaba.com/
2Een jaar garantie voor het hele systeem.
3- Gratis installatie en debugging van apparatuur
4Na een jaar kunnen we u helpen met het onderhoud van de machine en de accessoires worden geleverd.
alleen één kostprijs
5. Elke 3 jaar, kunnen we helpen om de machine gratis te herzien (Labor)
6We kunnen je stages aanbieden en je helpen met het trainen van de bediener en de monteur.
7- Vrije productietechnologie en procesconfiguratie
8We kunnen u helpen met het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en turn-key project
Specificaties:
| Model |
QGF-200 |
| Capaciteit | 200 vaten per uur |
| Vullingskop | 2 |
| Materiaal | SUS304 |
| Geschikte fles | 5 liter |
| Motorvermogen | 3.5 kW |
| Afmeting | 2200*70000*1750 mm |
| Gewicht | 800 kg |
Bedrijfsinformatie
ZhangJiaGang City YuFeng Beverage Machinery Co., Ltd. is gevestigd in de economie ontwikkeld
Het is een gouden delta zone langs de Yangster rivier. Ten westen van Shanghai en ten oosten van Nanjing, binnenlandse
En het vervoer overzee is erg handig.
Wij zijn een productieonderneming gespecialiseerd in de productie van drankverpakkingsapparatuur en
Er zijn verschillende geavanceerde watertechnologieën van binnen en buitenland.
Onze klanten.
Momenteel produceren wij:productielijnen voor mineraalwater, zuiver water,fruitsap,theedrank,melk
drank en koolzuurhoudende dranken met een capaciteit van 1000 tot 200000 flessen per uur; productielijnen voor azijn, sojazout en wijn met een capaciteit van 1000 tot 200000 flessen per uur; 3 tot 5 liter vatwater met een capaciteit van
80-1200 vaten per uur en verschillende waterzuiveringsinstallaties.
"Eerlijk, oprecht en in goede trouw" is onze geest terwijl "Hoge technologie, hoge kwaliteit en hoog niveau" is
Wat we willen bereiken. We doen ons best om onze klanten tevreden te stellen met onze goede after-sale service.
Om de hele samenleving te verwelkomen om samen te werken en te ontwikkelen.
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





