Monoblocksysteem voor het vullen van flessen met aluminium deksel
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE / ISO9001 - 2008 |
| Modelnummer: | CGF40-40-12 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | houten gevalpakket |
| Levertijd: | 25 werkdagen na storting |
| Betalingscondities: | L/c, t/t, |
| Levering vermogen: | 20sets per maanden |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Vuldruk: | Negatieve druk | Flestype: | glazen fles met aluminium deksel |
|---|---|---|---|
| Capaciteit: | 12000bph | Machinestructuur: | monoblock het vullen machine |
| Materiaal: | 400T | Controle: | PLC -besturing en aanraakscherm |
| Markeren: | vloeibaar vullermateriaal,water bottelend materiaal |
||
Productomschrijving
CGF40-40-12 Niveau aangepast Wijn / drank / brandy / whisky vulmiddel met koperen ring
Gedetailleerde parameter:
| Verwerkingstype | Vulling van wijn |
| Wassen - Vullen - Koppen bedekken | 40 - 40 - 12 |
| Productiecapaciteit | 12000BPH |
| Hoofdvermogen | 4 kW |
| Gewicht | 3000 kg |
| Afmeting | 3200*2580*2000 mm |
Beschrijvingen:
De wijnvuller integreert met wassen, vullen en afdichten, het realiseert volledige automatisering in het hele proces, geschikt voor glasfles en aluminium anti-diefstal dop vullen van wijn,druivenwijn en saus.
De wijnvuller gebruikt een nieuwe negatieve drukvulmwijze.CIn vergelijking met de machines van dezelfde specificatie is de productiviteit en het voordeel van deze machine groter.
De wijnvuller neemt geavanceerdeMitsubishiDe ingangsflesketen heeft een snelheidsregeling die wordt bepaald door: variatie van de frequentieDe uitgangsflesketen heeft een verstelbare snelheid, die in combinatie met de omvormer van de gastmachine de uitgangsfles stabieler en betrouwbaarder maakt.
De foto-elektrische controle van de bedrijfsconditie van verschillende onderdelen zorgt voor een hogere automatisering en een gemakkelijke bediening.
Structurele kenmerken:
Een vulklep is een mechanische klep. De dubbele geleidingsbalken hebben een pre-coverfunctie, het vloeistofniveau van de cilinder is proportioneel geregeld, het heeft een touchscreen en een PLC-besturing.De hele machine heeft een beschermende poortstructuur.
Elektrische apparaten:
| PLC/omvormer/aanraakscherm | Mitsubishi |
| Contactor/luchtschakelaar/stabilisatie van de spanning | Schneider |
| Foto-elektrische/nabijheidsschakelaar | Autonica |
| Cylinder | Luchtaanslag |
| Motor | AB-motor |
Concurrentievoordeel:
1Een jaar garantie voor het hele systeem.
2- Gratis installatie en debugging van apparatuur
3Na een jaar kunnen we u helpen met het onderhoud van de machine en de accessoires worden alleen verstrekt
een de kostprijs
4. Elke 3 jaar, kunnen we helpen om de machine gratis te herzien (Labor)
5We kunnen je stages aanbieden en je helpen met het trainen van de bediener en de monteur.
6- Vrije productietechnologie en procesconfiguratie
7We kunnen u helpen met het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en turn-key project
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken






