Automatische Uiterst kleine Negatieve het Flessenvullenmachine van het Drukhuisdier voor Sojasaus
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE / ISO9001 - 2008 |
| Modelnummer: | Wfgf12-4 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | houten gevalpakket |
| Levertijd: | 25 werkdagen na storting |
| Betalingscondities: | L/c, t/t, |
| Levering vermogen: | 20sets per maanden |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Flestype: | PET-fles met flip-top dop | Vulmateriaal: | sojasaus, azijn, alcohol, enz. |
|---|---|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3000BPH | Controle: | PLC-besturing |
| Aftaptype: | pneumatische afdekking | Vuldruk: | kleine negatieve druk |
| Markeren: | vloeibaar vullermateriaal,water bottelend materiaal |
||
Productomschrijving
Automatische kleine negatieve druk PET flessen vulmachine voor soja saus
Snelle details
1. Verwerkingssoort: vulling met sojazous
2Geschikte fles: PET-fles met trekkap
3Volldruk: kleine negatieve druk
4Productiecapaciteit: 3000 BPH
Beschrijving
1) Sojasausvulmachine bevat flesvul- en dopgedeelte, volledig automatisch met PLC-besturing.
2) De delen die met het materiaal in aanraking komen, zijn vervaardigd van roestvrij staal 316 en speciale corrosiebestendige materialen.
3) En de vulmond met sojazous zorgt voor niet-druppelend. Het heeft voordelen zoals hoge automatisering, betrouwbare prestaties, snelle productiesnelheid, nauwkeurige vulnafdruk, eenvoudige werking,goede aanpassingsvermogen enz.Het wordt veel gebruikt in voedingsmiddelen en niet-gashoudende dranken (zoals water, sap, theedrinken, soja saus, wijn, azijn).
4) De soja saus vulmachine is geschikt voor lange nek PET-fles met 25 mm halsdiagram
5) De lege PET-fles wordt op de transportband gedragen, vervolgens door het was- en vulgedeelte en via de transportband naar buiten.
6) Soja saus vulmachine is ontworpen alleen met fles vullen en cappen onderdelen als de behoefte van onze klant.
Vervulmachine voor sojazous---Technische parameter
| Model | WFGF12-4 |
| Productiecapaciteit | 3000 BPH |
| Afmeting | 1910*1590*2120 mm |
| Kracht | 6.21 kW |
| Gewicht | 2600 kg |
Transmissie
Hoofdtransmissie met frequentieomrekeningsmotor zal worden gestuurd naar vertraging doos door trappengordel, en dan leiden de hele machine draaien.
Veiligheidsvoorziening
De bedieners moeten bekend zijn met alle veiligheidsinrichtingen en andere manieren om letsel en schade aan de machines te voorkomen.
Er is een noodstopknop op het bedieningspaneel.
Flesstroom
De flessen die worden verzonden door middel van een in-fles vervoerband, worden verdeeld in een vast interval van één richting, en de fles wordt omgedraaid door een in-fles klem, waarna de flessen naar de vulmachines kunnen worden verzonden.
De fles wordt door opheffingsbeweging bevestigd op de bodem van de vuldelen.
Na het vullen, de fles pallet verlaagd, het centreren gidsstaaf naar boven, de flessen worden naar de vervoerband
Star-wheel, dan naar capping star-wheel.
Na het sluiten wordt de fles naar de draagband van de fles gestuurd.
Elektrische apparaten:
| PLC/omvormer/aanraakscherm | Mitsubishi |
| Contactor/luchtschakelaar/stabilisatie van de spanning | Schneider |
| Foto-elektrische/nabijheidsschakelaar | Autonica |
| Cylinder | Luchtaanslag |
| Motor | AB-motor |
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken






