Van het de Behandelingssysteem van het flessenmineraalwater Membraan van de de Ultrafiltratie het Holle Vezel
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Uf-6000 |
| Gedreven Type: | elektrisch |
|---|---|
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | op maat |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 20-25 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | water ro systeem,water zuiverende systemen |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Flessen Mineraalwaterzuiveringssysteem Ultrafiltratie Holle vezelmembraan
Snelle details:
1Capaciteit: 6000 liter per uur
2Voor mineraalwater
3Hoofdmateriaal: SUS304
4. Holle vezel ultrafiltratiesysteem wordt toegepast
Beschrijving:
Dit mineraalwaterzuiveringssysteem bevat de benodigde machines om het ruwe water in een normale waterleiding te behandelen tot mineraalwater van goede kwaliteit.
Hoofdstukken:
Ruwwatertank, waterpomp, kwartszandfilter, actiefkoolstoffilter, precisiefilter, holle vezel-ultrafiltratie, ozonsterilisator/UV-sterilisator, zuivere watertank, aansluitpijp en kleppen.
Deze holle ultrafiltratie met vezels maakt gebruik van een asymmetrische halfdoorlaatbare film die is gemaakt van macromolecule materiaal met een speciaal proces.in of buiten de filmDe macromolecule-substantie en colloïde deeltjes in de ruwe vloeistof verstoppen zich op het filmoppervlak en worden weggevoerd door circulerende ruwe vloeistof.en verder nog meerDe machine filtert alle slechte stoffen naar de gezondheid, en houdt enkele mineralen die goed zijn voor de gezondheid.
Toepassingen:
1. De machine wordt voornamelijk gebruikt voor de behandeling van water van rivieren, water van putten, water van bronnen, water van meren en stadswater direct drinkwater voor thuisgebruik, fabriekgebruik, of verpakt in flessen, vaten,andere verpakkingen voor verkoop op de markt.
2Het wordt gebruikt voor het verwijderen van de gesuspendeerde vaste stoffen, bacteriën, organische stoffen en micro-organismen, plastic deeltjes, micro-organismen, chloor, smaak, sommige zware metalen ionen enzovoort.
3Eenvoudige bediening en goede drinkwaterkwaliteit.
Specificaties:
| Model | RO-6000 |
| Stroompercentage | ≥ 12 m3/h (25°C) |
| Terugvorderingspercentage | ≥ 50% |
| Ontwerpdruk | ≤ 0,15Mpa |
| Operatie | automatische bediening, automatische spoeling |
| Kracht | 6 kW |
| Grootte | 2200*800*1750 mm |
| Gewicht | 800 kg |
Voor meer details, neem gerust contact met mij op.
Concurrentievoordeel:
1Onze machine is van goede kwaliteit en prijs.
2. Opgericht meer dan 15 jaar, een professionele fabrikant in drank productie machine.
3. ISO, CE-certificering enzovoort.
4. 80% tot 90% van de uitvoer elke jaar.
5Gratis technische ondersteuning en advies
6Een jaar garantie, voor altijd technologie ondersteunt
7. Technici in het buitenland beschikbaar
8Online dienst 24 uur per dag





