UV van het de Machine Automatisch Water van het Sterilisatormineraalwater Zuiverend de Behandelingsmateriaal
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Uf-6000 |
| Gedreven Type: | elektrisch |
|---|---|
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | op maat |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek waardige overzeese vracht |
| Levertijd: | 15-20 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 30 sets / maand http://mao.ecer.com/images/sub_bh.gif |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | RO de machine van de waterzuiveringsinstallatie,Waterzuiveringssystemen |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Rustvrij staal mineraalwaterzuiveringsmachine voor 6000 liter per uur
Snelle details:
1Stroom: 6000L / h.
2Voor mineraalwater met gezondheidsvoordelen
3Hoofdmateriaal: SUS304
4. holle vezel ultrafiltratiesysteem wordt toegepast, roestvrij staal filter membraan, UPVC buizen
Beschrijving:
Dit mineraalwaterzuiveringssysteem bevat de benodigde machines om het ruwe water in een normale waterleiding te behandelen tot mineraalwater van goede kwaliteit.
Hoofdstukken:
Ruw water tank ---- Ruw water pomp ---- Quartz zand filter ---- Actief koolstof filter ---- Ionenwisselaar ---- Precision filter ---- Water buffer tank ---- Hultrafiltratie met holle vezels---- UV-sterilisator ---- Zuivere wateropslag
Deze holle ultrafiltratie met vezels maakt gebruik van een asymmetrische halfdoorlaatbare film die is gemaakt van macromolecule materiaal met een speciaal proces.in of buiten de filmDe macromolecule-substantie en colloïde deeltjes in de ruwe vloeistof verstoppen zich op het filmoppervlak en worden weggevoerd door circulerende ruwe vloeistof.en verder nog meerDe machine filtert alle slechte stoffen naar de gezondheid, en houdt enkele mineralen die goed zijn voor de gezondheid.
Toepassingen:
1. De machine wordt voornamelijk gebruikt voor de behandeling van water van rivieren, water van putten, water van bronnen, water van meren en stadswater direct drinkwater voor thuisgebruik, fabriekgebruik, of verpakt in flessen, vaten,andere verpakkingen voor verkoop op de markt.
2Het wordt gebruikt voor het verwijderen van de gesuspendeerde vaste stoffen, bacteriën, organische stoffen en micro-organismen, plastic deeltjes, micro-organismen, chloor, smaak, sommige zware metalen ionen enzovoort.
3Eenvoudige bediening en goede drinkwaterkwaliteit.
Specificaties:
| Model | RO-6000 |
| Stroompercentage | ≥ 12 m3/h (25°C) |
| Terugvorderingspercentage | ≥ 75% |
| Ontwerpdruk | ≤ 0,15Mpa |
| Operatie | automatische bediening, automatische spoeling |
| Kracht | 6 kW |
| Grootte | 2200*800*1750 mm |
| Gewicht | 600 kg |
Voor meer details, neem gerust contact met mij op.
Concurrentievoordeel:
1Alle roestvrij staal is gemaakt van hoogwaardig SUS304 materiaal, goede garantie van voedselkwaliteit voor drankproductielijn.
2De waterbehandelingsmachines zijn goed gepolijst en hebben een mooi uiterlijk.
3Voor de holle vezel ultrafiltratie machine, hebben we UPVC en roestvrij staal filterpijp voor keuze.
4We kunnen de machines op maat maken.
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





