200ml - het Type van de Flessensorteermachine van 500ml Auto Eenvoudige PLC Controle
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China (vasteland) |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | LP |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Toepassing: | Plastic fles |
| Automatisering: | Automatische |
| spanning: | 380V 3phase 50/60HZ/customize |
| Garantie: | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 30-40 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/Wertern unie |
| Levering vermogen: | 1 reeks/reeksen/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | Flessen Sorterend Materiaal,sapproductielijn |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
200ml - 500ml Automatische Flessensorteermachine Eenvoudig Type PLC Besturing
Snelle Details:
1, Capaciteit: 20000 - 30000 BPH
2, Automatisering: VOLLEDIG automatisch
3, Materiaal: SUS304
4, Fles type: 200-500ml Plastic flessen
5, PLC besturing
Beschrijving & Werkingsprincipe:
De automatische flessensorteerder bestaat uit twee delen: fleslaadgedeelte en flessensorteermachine. Flessen worden handmatig in de fleslader geladen, en de flessen worden met een band omhoog getild naar de flessensorteermachine.
Er zijn luchtblazers rondom de behuizing van de sorteermachine geïnstalleerd. Ze blazen flessen in de groeven voor rangschikking. Hoe de machine ook in de groeven valt, de flessen komen er met de flesmond omhoog uit.
Kenmerken
- PLC besturing; touchscreen;
- Bedrijfsmodus: automatische modus & handmatige modus;
- Verwijder defecte flessen automatisch;
- Blaas flessen automatisch in groeven en kalibreer de flesrichting;
- Aansluiting op productielijn via luchttransportband;
- 200-500ml flessen worden in één machine gesorteerd;
- Eenvoudig onderhoud en bediening
Toepassingen
De automatische flessensorteermachine wordt gebruikt om ongeordende plastic flessen naar de productielijn te rangschikken. Het kan worden aangesloten op verschillende productielijnen, waaronder mineraalwaterlijn, voedselproductielijn, zuivelproductielijn, medische productielijn en chemische productielijn, enz.
Specificaties:
| Werkpositie | 18 |
| Capaciteit | 20000 - 30000 BPH (500ml) |
| Luchtdruk | 0.7Mpa |
| Luchtverbruik | 2M3/min |
| Toepasselijke flesdiameter | 50-96mm |
| Toepasselijke fleshoogte | 160-300mm |
| Hoofdmotor | 2.2kw |
| Hefmotor | 0.75kw |
| Blaasmotor | 2.2kw |
| Afmeting (Cilinderdeel) | 2700*2400mm |
| Afmeting (Hefdeel) | 800*800*4500mm |
| Gewicht | 4500kg |
Concurrentievoordeel:
1. Eén jaar garantie voor het gehele systeem
2. Gratis installatie en debugging van apparatuur
3. Na een jaar kunnen we u helpen de machine te onderhouden en de accessoires worden alleen tegen kostprijs geleverd
4. Elke 3 jaar kunnen we helpen de machine gratis te reviseren (Arbeid)
5. We kunnen stage service bieden en u helpen de operator en monteur op te leiden
6. Gratis productietechnologie en procesconfiguratie
7. We kunnen u helpen bij het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en het leveren van een turn-key project
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





