Ronde Plaattype Kleine Flessensorteermachine voor Water Vullend Systeem
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China (vasteland) |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE. ISO9001 |
| Modelnummer: | LP-80 |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Toepassing: | 5-100ml Glas & plastic fles |
| Automatisering: | Automatische |
| spanning: | 220v 50hz |
| Garantie: | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | overzees waardig pakket |
| Levertijd: | 15 dagen na kasobligatie |
| Betalingscondities: | TT/LC/Wertern unie |
| Levering vermogen: | 1 reeks/reeksen/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | Fles Unscrambler,sapproductielijn |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Ronde Plaat Type Kleine Fles Sorteermachine Voor Water Vul Systeem
Snelle Details:
1, Capaciteit: 30-80BPM
2, Fles type: 5-100ml glazen flessen & plastic flessen
3, Machine type: Automatische machine
4, Aandrijving type: elektrisch
Beschrijving & Werkingsprincipe:
De ronde plaat type fles sorteermachine wordt gebruikt om kleine glazen flessen en plastic flessen van 5 ml tot 100 ml te rangschikken. Het kan worden toegepast in de medische, chemische en pesticiden sector. En de fles verticaal en geordend maken voor de vul- en sluitmachine. De machine is voorzien van geavanceerd ontwerp, nieuwe structuur met stabiele prestaties, lage geluidsniveaus, eenvoudige bediening en reiniging.
Kenmerken
- flessen worden handmatig in de machine gegoten
- Maakt de flessen automatisch verticaal naar de vul- en sluitmachine
- Geavanceerd en nieuw ontwerp, compacte structuur
- Hoge werkefficiëntie met diverse flesontwerpen
- Capaciteit kan 30-80BPM bereiken
Toepassingen
Dit type fles sorteermachine wordt gebruikt om ongeordende glazen flessen op de productielijn te rangschikken. Het kan worden aangesloten op verschillende productielijnen, waaronder mineraalwaterlijnen, voedselproductielijnen, zuivelproductielijnen, medische productielijnen en chemische productielijnen, enz.
Specificaties:
| Fles type |
PET fles: 5-100ml Glazen fles: 5-100ml (breukbestendig) |
| Accepteerbaarheid van sorteerflessen | >99% |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Vermogen | <0.5kw |
| Geluidsniveau | <60dB |
| Gewicht | 300kg |
| Afmetingen | 90*900*1500mm |
Concurrentievoordeel:
1. Eén jaar garantie voor het gehele systeem
2. Gratis installatie en debugging van apparatuur
3. Na één jaar kunnen we u helpen de machine te onderhouden en de accessoires worden alleen tegen kostprijs geleverd
4. Elke 3 jaar kunnen we helpen de machine gratis te reviseren (arbeid)
5. We kunnen stage service bieden en u helpen de operator en monteur op te leiden
6. Gratis productietechnologie en procesconfiguratie
7. We kunnen u helpen bij het ontwerpen van de productielijn, werkplaats en het leveren van een turn-key project
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





