Elektrische Zilveren 3000L-het Roestvrije staal Omgekeerde Osmose van het Water Zuiverende Systeem
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagangstad, Jiangsu-Provincie, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Ro/ro-3000 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval pacakge |
| Levertijd: | 15-20 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 40 reeksen/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 / 316 | Kleur: | Zilver |
|---|---|---|---|
| Verwerkingstype: | Verander ruw water in drinkwater | Stroombehandeling: | 500L-20000L |
| RO-eenheid: | 1 fase / 2 fase | Gedreven type: | Elektrisch |
| Markeren: | water ro systeem,De Zuiveringsinstallatiemachine van het Rowater |
||
Productomschrijving
Elektrisch zilver 3000L waterzuiveringssysteem roestvrij staal omgekeerde osmose
Snelle details:
1- Omgekeerd osmose systeem wordt toegepast, enkel niveau filter
2Hoofdmateriaal: SUS304/SUS316
3Voor het drinken.zuiverwater
4Vermogen: 3000 l/h
Beschrijving:
Dit zuivere waterzuiveringssysteem wordt hoofdzakelijk gebruikt om het ruwe water rechtstreeks door mensen drinkbaar te maken.die voldoet aan de drinkwaternormen.
In vergelijking met andere normale zuivere waterzuiveringssystemen wordt in deze lijn de ionenwisselaar en het ionenhervormingstoestel gebruikt om het goede effect te garanderen.
Hoofdmachines:
1) Ruwwatertank
2) Pomp voor ruw water
3) Quartz zandfilter - om het metaal in water te verwijderen;
4) Actief koolstoffilter - om de kleur en vreemde geur in water te verwijderen;
5) Iop de wisseler - om de hardheid van het water te verminderen;
6) Iop een rebirth-apparaat - om ionen in de ionenwisselaar te reinigen;
7) Precisiefilter - voor het verwijderen van kleine voorwerpen in water;
8)Ro-systeem - om het zout uit het water te verwijderen;
9) Ozon sterilisator / UV sterilisator - om bacteriën in water te doden;
10) Zuivere waterreservoir
11) Verbindingsbuis en kleppen
12) Filtermaterialen
Toepassingen:
1. De machine wordt voornamelijk gebruikt voor de behandeling van water van rivieren, water van putten, water van bronnen, water van meren en stadswater direct drinkwater voor thuisgebruik, fabriekgebruik, of verpakt in flessen, vaten,andere verpakkingen voor verkoop op de markt.
2Het wordt gebruikt voor het verwijderen van de gesuspendeerde vaste stoffen, bacteriën, organische stoffen en micro-organismen, plastic deeltjes, micro-organismen, chloor, smaak, sommige zware metalen ionen enzovoort.
3Eenvoudige bediening en goede drinkwaterkwaliteit.
Specificaties:
| Model | RO-3000 |
| Stroompercentage | ≥2m3/h (25°C) |
| Terugvorderingspercentage | ≥ 50% |
| Ontwerpdruk | 0.2-1.0Mpa |
| Operatie | handmatige bediening,handleidingschuiven |
| Membraanmateriaal | RO-membraan |
| Membraan qty | 6 stuks |
| Kracht | 0.55 kw |
| Grootte | 1200*600*1500 mm |
| Gewicht | 150 kg |
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





