1000LPH Systeem van de waterbehandeling 4 de Weerstand van de Huisvestings5kg Druk
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Ro/ro-1000 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek waardige overzeese vracht |
| Levertijd: | 15-20 dagen |
| Betalingscondities: | L/c, t/t, |
| Levering vermogen: | 20 sets / Maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Gedreven type: | Elektrisch | Garantietijd: | 1 jaar |
|---|---|---|---|
| Dienst: | Beschikbare ingenieurs om overzee te dienen | Membraanmerk: | Hydecanme |
| Functie: | Waterfilter | Huisvesting: | Roestvrij staal |
| Markeren: | water ro systeem,water zuiverende systemen |
||
Productomschrijving
1000LPH 4 behuizingen 5kg drukbestendige RO-waterbehandeling in compact formaat
Specificaties:
| Model | RO-1000 |
| Debiet | ≥5m3/u |
| Terugwinningspercentage | ≥70% |
| Ontwerpdruk | 0.2-0.5Mpa |
| Bediening | automatische besturing, automatische spoeling |
| Membraanmateriaal | Hydecanme RO-membraan |
| Aantal membranen | 3 STUKS |
| Vermogen | 3,5 kW |
| Afmetingen | 1700*700*17500mm |
| Gewicht | 450kg |
Beschrijving:
RO-waterbehandeling wordt gebruikt om water te behandelen, het kan zuiver water en mineraalwater produceren.
RO-waterbehandeling bestaat uit een boosterpomp, voorbehandelingseenheden (inclusief kwartszandfilter, actief
koolstoffilter en microporeus filter), hogedrukpomp, omgekeerde osmose (RO) membraan, conductiviteitsmeter,
UV-sterilisator en besturingen. Al deze eenheden zijn gemonteerd op roestvrijstalen frames voor water
filtratie. RO-waterbehandeling wordt gebruikt om resterende zwevende vaste stoffen en organisch materiaal uit water te verwijderen en bacteriën en virussen te doden. Het drinkwater wordt op deze manier gefilterd en geperfectioneerd. Het station is onbeheerd en wordt bestuurd door PLC. RO-waterbehandeling bewaakt automatisch de hoogvolume waterfiltratie en een lange levensduur.
Werkproces:
|
Ruwwater→ Ruwwaterpomp→ Multifilter→ Actiefkoolstoffilter→ Waterontharder→ Precisiefilter→ RO host→ Ozonsanering → Zuiver water |
Kenmerken:
|
Ononderbroken werking, hoge mate van automatisering, eenvoudige bediening, uitgebreide stabiele waterkwaliteit, geen vervuilende afvoer en lage kosten van productie |
RO-systeem
Waterpomp - de kern van de apparatuur, is geïmporteerd, en de seepfilm is geïmporteerd uit HAIDENENG CO. in Amerika. Het is uitgerust met een complete set reinigingseenheden. Het heeft kenmerken van een eenvoudige structuur, gemakkelijke bediening en een hoog technologisch niveau. Wanneer de specificatie lager is dan 600 µ s/cm. De kwaliteit van het behandelde water kan voldoen aan de norm van nationaal zuiver water. Het is momenteel de meest ideale apparatuur op de binnenlandse markt.
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





