Automatische de Vullende Machine Gemakkelijke Verrichting van CDD van 2000BPH Lineaire
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE / ISO9001 |
| Modelnummer: | 2000BPH |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs: | 14,300USD/unit |
| Verpakking Details: | overzeese waardige verpakking |
| Levertijd: | 25 Werkdagen na Storting |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 10 reeksen per maanden |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Model: | 12-12-1 | Capaciteit:: | 2000 BPH |
|---|---|---|---|
| Flessenmateriaal:: | Plastic | flessenvolume:: | 0-2L |
| Functie:: | spoelmachine-vuller-capper | Het vullen Materiaal:: | vonkend water, gaswater |
| belangrijkste verkoopargumenten: | Eenvoudig te bedienen | Kerncomponenten:: | Motor, pomp |
| Markeren: | 2000BPH CDD-het vullen machine,lineaire CDD-het vullen machine,2000BPH sprankelende het vullen machine |
||
Productomschrijving
Automatische 2000 BPH lineaire 12-12-1 bottelinstallatie voor bruiswater
Roterende flessenwasser
![]()
De sluitkop is van Italiaanse magnetische techniek, deze beschermt de doppen tegen vernietiging. De nauwkeurigheid van het sluiten is 99%. De verkeerde doppen worden automatisch verwijderd. De sluitkop is een apart onderdeel. Voor het wisselen van de dop hoeft alleen de sluitkop te worden gewisseld, gemakkelijk te wisselen en te bedienen. De hele machine is gemaakt van SUS304, lange houdbaarheid.
Deze wasser is ontwikkeld op basis van het verteren en absorberen van geavanceerde technologie die uit het buitenland is geïntroduceerd en bevindt zich op een internationaal geavanceerd niveau. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het spoelen van PET- of glazen flessen van de 1e hand. Het is geavanceerd in constructie, stabiel in prestaties, veilig in gebruik, gemakkelijk in onderhoud, hoge productie-efficiëntie en de snelheid kan oneindig worden geregeld. De spoeler is de ideale keuze voor drankfabrieken van klein en middelgroot formaat.De flessen worden via de transportband in de spoeler gebracht, de dia-plaat draait elke fles om door de veerbekken te worden vastgepakt, met de aandrijfenergie van de motor gaan de veerbekken een cirkel langs de hoofdas, de flessen worden 180° omgedraaid, de flessenmonden wijzen naar de vloer, en tegelijkertijd wordt de sproeikraan geopend en wordt schoon drukwater in de flessen gespoten, met het wegvallende water wordt het vuil in de flessen meegenomen. Vervolgens wordt de gereinigde fles weer 180° gedraaid en naar het volgende machine station gestuurd.De hele machine is gemaakt van SUS304. De veerbekken is van Italiaans ontwerp, kan enigszins worden aangepast aan het verschil in flessenhalsmaat en kan de flessenhals beschermen. En het watersproeisysteem is van Amerikaans makelij, zorg ervoor dat het water gelijkmatig wordt gespoten. Gemakkelijk te reinigen en te onderhouden.
Parameters:
Spoelkoppen:
1 stuk
| Capaciteit: | 0-3000 BPH (spoeltijd per fles 4s) |
| Vermogen: | 0,92 KW |
| Afmetingen: | 1050*950*1700 mm |
| Gewicht: | 700 KG |
| D∮50-100 mm, H 50-350 mm | |
| Balans | druk-afvuller |
Deze afvuller is ontwikkeld op basis van het verteren en absorberen van geavanceerde technologie die uit het buitenland is geïntroduceerd en bevindt zich op een internationaal geavanceerd niveau. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van dranken met gas, zoals koolzuurhoudend water, cola, mousserende wijn, fruit thee en ga zo maar door. Het is geavanceerd in constructie, stabiel in prestaties, veilig in gebruik, gemakkelijk in onderhoud, hoge productie-efficiëntie en de snelheid kan oneindig worden geregeld. De afvuller is de ideale keuze voor drankfabrieken van klein en middelgroot formaat.Belangrijkste technologische gegevens
![]()
Model :
DG -12
| Productiecapaciteit: | 1000-2000 b/u |
| Fles / standaard: | Glazen fles, PET-fles, Pop-top blik |
| Vul druk: | 0,2-0,3 Mpa |
| Vul temperatuur | 2-6 ℃ |
| Vermogen: | 1,1 kw |
| Afmetingen: | 1100×1050×1800 mm |
| Gewicht : | 1000 kg |
| Schroef | dopsluitmachine |
Principe:De machine wordt gebruikt voor het sluiten van plastic schroefdoppen, het omvat een automatische doplader en een sluitsysteem, 2 delen. Werknemers plaatsen een grote hoeveelheid doppen in de doplader, de doplader ontwart de doppen automatisch en brengt de doppen naar beneden in de doprail en vervolgens naar de sluitkop. De doplader kan meer dan 200 doppen tegelijk bevatten, het is handig om vaak doppen bij te vullen. Wanneer de sluitkop een dop pakt, gaat deze naar de flessenmond en voltooit het sluiten.
![]()
De sluitkop is van Italiaanse magnetische techniek, deze beschermt de doppen tegen vernietiging. De nauwkeurigheid van het sluiten is 99%. De verkeerde doppen worden automatisch verwijderd. De sluitkop is een apart onderdeel. Voor het wisselen van de dop hoeft alleen de sluitkop te worden gewisseld, gemakkelijk te wisselen en te bedienen. De hele machine is gemaakt van SUS304, lange houdbaarheid.
Parameters:
Sluitkop:
1 stuk
| Vermogen: | 1,1 KW |
| Afmetingen: | 1000*850*2000 mm |
| Gewicht: | 600 KG |
![]()






