De Drank van 1500BPH 2L volledig Automatische Sprankelende het Vullen Plastic de Flessen Zachte Drank van het Machinehuisdier
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang, China |
| Merknaam: | FILLPACK |
| Certificering: | CE/ISO9001 |
| Modelnummer: | Qs-12/dg-12/fxz-1 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 REEKS |
|---|---|
| Prijs: | 12500USD |
| Verpakking Details: | Houten geval |
| Levertijd: | 15 Werkdagen na Storting |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 20 reeksen per Maanden |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Machinecapaciteit: | 1500 BPH | Toepasselijke fles: | D: 90mm, H<300mm |
|---|---|---|---|
| Flesmateriaal: | PET-flessen | Hoofden vullen: | 12 |
| Vullingstemperatuur: | 2-6 ℃ | Vuldruk: | 0.2-0.3mpa |
| Nauwkeurigheid bij het vullen: | ± 1 mm | Vulmateriaal: | Koolzuurhoudende dranken |
| Markeren: | Sprankelende Zachte Drank het Vullen het afdekken Machine,0.3Mpa sprankelende Drank het Vullen Machine,1500BPH HUISDIER Sprankelende Drank het Vullen Machine |
||
Productomschrijving
1000-1500BPH 0-2L Volledig Automatische PET Plastic Fles Frisdrank Drank/ Koolzuurhoudende Drank Vulmachine Lijn Installatie
Deze lineaire PET-fles koolzuurhoudende drankvuller bestaat uit een roterende PET-fleswasser + roterende vulmachine voor PET-flessen met gebalanceerde druk + 1-kops PET-flessluitmachine, 3 delen zijn onafhankelijke machines en verbonden door een transportband. Het ontwerp van de hele machine is wetenschappelijk, redelijk en automatisch, het uiterlijk is mooi, de bediening en het onderhoud zijn handig.
Roterende fleswasser:
Principe: Deze wasser is ontwikkeld op basis van het verteren en absorberen van geavanceerde technologie die uit het buitenland is geïntroduceerd en bevindt zich op internationaal geavanceerd niveau. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het spoelen van PET- of glazen flessen van de 1e hand. Het is geavanceerd in constructie, stabiel in prestaties, veilig in gebruik, gemakkelijk in onderhoud, hoge productie-efficiëntie en de snelheid kan oneindig worden geregeld. De spoeler is de ideale keuze voor drankfabrieken van klein en middelgroot formaat. De flessen worden via de transportband in de spoeler gebracht, de diafragmaplaat draait elke fles om door een veerklamp te worden vastgepakt, met de aandrijfenergie van de motor gaan de veerklampen een cirkel naar voren langs de hoofdas, de flessen worden 180° omgedraaid, de flessenmonden wijzen naar de vloer, en tegelijkertijd wordt de sproeiklep geopend en wordt schoon drukwater in de flessen gespoten, met het wegvallende water wordt het vuil in de flessen verwijderd. Vervolgens wordt de gereinigde fles weer 180° gedraaid en naar het volgende machine station gestuurd. De hele machine is gemaakt van SUS304. De veerklamp is van Italiaans ontwerp, kan enigszins worden aangepast aan het verschil in flessenhalsmaat en kan de flessenhals beschermen. En het watersproeisysteem is van Amerikaans, zorg ervoor dat het water gelijkmatig wordt gespoten. Gemakkelijk te reinigen en te onderhouden.
Parameters:
Spoelkoppen: 12 stuks
Toepasbare fles: D∮50-100mm, H 50-350mm
Capaciteit: 0-3000BPH (spoeltijd per fles 4s)
Vermogen: 0.92KW Afmeting: 1050*1050*1900mm
Gewicht: 450KG
Vulgedeelte:
Deze vuller is ontwikkeld op basis van het verteren en absorberen van geavanceerde technologie die uit het buitenland is geïntroduceerd en bevindt zich op internationaal geavanceerd niveau. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van dranken met gas, zoals bruisend water, cola, mousserende wijn, fruit thee enzovoort. Het is geavanceerd in constructie, stabiel in prestaties, veilig in gebruik, gemakkelijk in onderhoud, hoge productie-efficiëntie en de snelheid kan oneindig worden geregeld. De vuller is de ideale keuze voor drankfabrieken van klein en middelgroot formaat.
| Model : | DG -12 |
| Productiecapaciteit: | 1000-2000b/u |
| Fles /standaard: | Glazen fles, PET-fles, Pop-top blik |
| Toepasbare fles: | D∮90mm, H<300mm |
| Vulspanning: | 0.2-0.3Mpa |
| Vul temperatuur |
2-6 ℃
|
| Vermogen: | 1.1kw |
| Totale afmetingen: | 1100×1050×1800 mm |
| Gewicht : | 1000kg |
Sluitgedeelte:
Principe:
De machine wordt gebruikt voor het sluiten van plastic schroefdoppen, het omvat auto cap loader en sluitsysteem 2 delen. Werknemers plaatsen bulkhoeveelheden doppen in de dop lader, de dop lader zal de doppen automatisch ontwarren en de doppen naar beneden brengen in de doprail en vervolgens naar de sluitkop. De dop lader kan meer dan 200 stuks doppen per keer bevatten, het zal handig zijn om vaak doppen toe te voegen. Wanneer de sluitkop een dop pakt, gaat deze naar de flessenmond en voltooit het sluiten. De sluitkop is van Italiaanse magnetische techniek, het zal doppen beschermen tegen vernietiging. De correctheid van het sluiten zal 99% zijn. De tegenovergestelde doppen worden automatisch verwijderd. De sluitkop is een apart onderdeel. Het veranderen van de dop vereist alleen het veranderen van de sluitkop, gemakkelijk te veranderen en te bedienen. De hele machine is gemaakt van SUS304, lange houdbaarheid.
Parameters:
Sluitkop: 1 stuks
Vermogen: 1.1KW
Toepasbare fles: D∮90mm, H<300mm
Afmeting: 900*700*2000mm
Gewicht: 500KG
![]()
Toepassing:
![]()






