1000BPH het automatische Sprankelende Frisdrank het Vullen Sodawater van de Machine2l Fles
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagang, China |
| Merknaam: | FILLPACK |
| Certificering: | CE/ISO9001 |
| Modelnummer: | Qs-12/dg-12/fxzr-3 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 REEKS |
|---|---|
| Prijs: | 17050USD |
| Verpakking Details: | Houten geval |
| Levertijd: | 15 Werkdagen na Storting |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 20 reeksen per Maanden |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Machinecapaciteit: | 1500 BPH | Toepasselijke fles: | D<90 mm, H<300 mm |
|---|---|---|---|
| Hoofden vullen: | 12 koppen | Afdekkende Hoofden: | 3 |
| Nauwkeurigheid bij het vullen: | ± 1 mm | Flestype: | Glazen fles |
| Vulmateriaal: | Bier, koolzuurhoudende dranken, frisdrankwater | Gedreven type: | Elektrisch |
| Markeren: | 1000BPH sprankelende Drank het Vullen Machine,sprankelende frisdrank het vullen machine,12heads sprankelende Drank het Vullen Machine |
||
Productomschrijving
1000-1500BPH Automatische 0-2L glazen flessen trekring dop koolzuurhoudende dranken frisdrank soda water vulmachine
Deze vulstof is ontwikkeld op basis van het verteren en absorberen van geavanceerde technologie uit het buitenland en is met internationaal geavanceerd niveau.Het wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van koolzuurhoudende dranken / frisdrankenHet is geavanceerd in constructie, stabiel in prestaties, veilig in werking, eenvoudig in onderhoud, hoog in productie-efficiëntie, en de snelheid kan oneindig worden gereguleerd.De vulstof is de ideale keuze voor kleine en middelgrote drankenfabrieken.
|
Technische parameters van een biervulmachine voor gespleten glazen flessen:
|
||||
|
1.1
|
Roterende flessenwasser
|
QS-12
|
1050*1050*1900
|
1 set
|
|
1.2
|
Isobarische vulstof
|
DG-12
|
1100*1050*1800
|
1 set
|
|
1.3
|
met een diameter van niet meer dan 20 mm
|
FXZR-3
|
1000*750*2300
|
1 set
|
|
1.4
|
Gordelconveyor*4 meter+motoren*
|
/
|
/
|
1 pak
|
Roterende flessenwasser:
Beginsel: Deze wasmachine is ontwikkeld op basis van het verteren en absorberen van geavanceerde technologie uit het buitenland en is met internationaal geavanceerd niveau.Het wordt hoofdzakelijk gebruikt voor het verhogen van 1st hand PET- of glazen flessenHet is geavanceerd in constructie, stabiel in prestaties, veilig in gebruik, eenvoudig in onderhoud, hoog in productie-efficiëntie, en de snelheid kan oneindig worden geregeld.De spoeler is de ideale keuze voor kleine en middelgrote drankenfabriekenDe flessen worden met een vervoerband in de spoelmachine gebracht, de diaplaat draait om en elke fles wordt vastgehouden door een veerklem, aangedreven door een motor.de veerclampen gaan een cirkel voorwaarts langs de hoofdas, worden de flessen 180° omgedraaid, zijn de monden naar de vloer gericht en is ondertussen de spuitwaterwaarde open en spuit schoon drukwater in de flessen,met het water dat naar beneden valtDe machine is geheel gemaakt van SUS304 en is niet geschikt voor het gebruik van andere machines.De veer klem is van Italiaans ontwerp.Het water spray systeem is van Amerika, zorg ervoor dat het water gemiddeld wordt gespoten.Gemakkelijk schoon te maken en onderhoud.
Parameters:
Hoofdstukken: 12 stuks
Toepasselijke fles: D ¥50-100mm,H ¥50-350mm
Capaciteit: 0-3000 BPH (elke fles wordt 4 s gewassen)
Vermogen: 0.92KW Afmeting: 1050*1050*1900mm
Gewicht: 450 kg
Volledig deel:
Deze vulstof is ontwikkeld op basis van het verteren en absorberen van geavanceerde technologie uit het buitenland en is met internationaal geavanceerd niveau.Het wordt hoofdzakelijk gebruikt voor het vullen van gashoudende dranken, zoals koolzuurhoudend water, mousserende wijn, fruit thee, enzovoort. Het is geavanceerd in de bouw, stabiel in de prestaties, veilig in de werking, gemakkelijk in onderhoud hoog in productie-efficiëntie,en de snelheid kan oneindig worden geregeldDe vulstof is de ideale keuze voor kleine en middelgrote drankenfabrieken.
| Model: | DG -12 |
| Productiecapaciteit: | 1000-2000b/h |
| Fles / standaard: | Glasfles, PET-fles, pop-top blik. |
| Toepasselijke fles: | D·90 mm,H<300 mm |
| Volldruk: | 0.2-0.3Mpa |
| Vullingstemperatuur |
2-6 °C
|
| Vermogen: | 1.1kw |
| Algemene afmetingen: | 1100 × 1050 × 1800 mm |
| Gewicht: | 1000 kg |
Deeltjes voor het dekken:
Algemene specificaties:
De machine is ingesteld voor het afsluiten van glazen flessen met een trekring; de machine is voorzien van een fles-diaplaat voor automatische flesinvoer; de werknemers plaatsen doppen in de doplader,Oscillerende spoel zal ontkoppelen en laden fles automatisch, met behulp van gecomprimeerde lucht, zullen de doppen correct worden geladen op de dopkop; door de belangrijkste motor aangedreven energie, de doppijp bewegen omhoog en omlaag om de dopwerkzaamheden te voltooien; Wanneer een fles dop klaar,de veer in de dopbuis zal van de afgewerkte fles afflippen en een nieuwe beginnenIn vergelijking met de traditionele capper, deze is met behulp van verstelbare snelheid motor om de snelheid te regelen, en transmissie deel ontwikkelen om de snelheid te upgraden ook; De machine is geproduceerd met hoge kwaliteit SUS304,is met een redelijke constructie, gemakkelijk om de fles te vervangen, gemakkelijk voor onderhoud;
Parameters:
Capaciteit: 0-3000BPH
Hoofdkap: 3 stuks
Beugel van de dop: 58 mm
Toepasselijke fles: glazen fles
Toepasselijke dop: trekringdeksel
Hoofdmotorvermogen:0.75 kW Cap sorter: 0.3 kW
Aanbevolen compressor: 0,6m3/min 0,7Mpa
Afmetingen: 1000*750*2300 mm
Gewicht: 950 kg
![]()
Toepassing:
![]()
![]()






