SUS304 sapmelk/Blik het Vullen Lijn met Negatieve Druk
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Gfp-12 |
| Toepassing: | Niet sprankelende drank |
|---|---|
| Automatische Grade: | Automatische |
| Verpakkingstype: | Tinblikken |
| Power: | 0.75KW |
| Gedreven type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | op maat |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 20-25 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending. |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | bottelende het vullen machine,aërosolblik het vullen machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
SUS304 Sap/Melk / Blik Vul Lijn Met Negatieve Druk
Snelle Details:
1. Capaciteit: 2000 Blikken/U
2. Voor blik sapdrank
3. Hoofdmateriaal: SUS304
4. Automatisch
Beschrijving:
De automatische blik vul lijn wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van niet-koolzuurhoudende dranken, zoals sap, melk, wijn enzovoort.
Het bevat voornamelijk de automatische blikwasser, blikvuller, bliksealer en kettingtransporteur en motor, automatisch met instelbare snelheid.
De machine is voornamelijk gemaakt van hoogwaardig SUS304 materiaal, voldoet aan de GMP-norm.
Automatische blikwasser:
Deze machine wordt voornamelijk gebruikt voor continu wassen van lege blikken van vergelijkbare grootte en vorm. Het is ontworpen volgens de vereisten van gevulde drank in metalen blik. Het wordt gebruikt voor continu wassen van drie stuks pop-blik; De machine is volledig automatisch. Het maakt gebruik van hoogwaardig roestvrij staal 304 materiaal, voldoet aan de eisen van voedselkwaliteit.
Automatische blikvuller:
Deze vuller is ontwikkeld op basis van het verteren en absorberen van geavanceerde technologie die uit het buitenland is geïntroduceerd en is op internationaal geavanceerd niveau. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van niet-gasbevattende dranken in blikken, zoals water, sap, melk, thee enzovoort. De vulmethode is normale druk. Het maakt gebruik van een elektromagnetisch snelheidsregelsysteem en de snelheid kan oneindig worden geregeld volgens de eisen van de klant binnen het bereik. Het maakt gebruik van hoogwaardig roestvrij staal 304 materiaal, voldoet aan de eisen van voedselkwaliteit. Het is volledig automatisch en geavanceerd in constructie, stabiel in prestaties, veilig in gebruik, gemakkelijk in onderhoud, hoog in productie-efficiëntie. De vuller is de ideale keuze voor drankfabrieken van klein en middelgroot formaat.
Automatische bliksealer:
De sealer is geschikt voor het afdichten van diverse blikken, zoals blik, aluminium blik, PET blik. Het is perfect in prestaties, betrouwbaar in gebruik en gemakkelijk in onderhoud. De machine is volledig automatisch en de snelheid kan worden ingesteld. Het maakt gebruik van hoogwaardig roestvrij staal 304 materiaal, voldoet aan de eisen van voedselkwaliteit. Het wordt dus veel gebruikt in automatische verpakkingslijnen voor diverse soorten melk, sap, wijn, drank, farmaceutische chemicaliën, reagentia, pesticiden enzovoort. Het is een van de meest ideale automatische afdichtingsapparatuur.
Het heeft de functie dat wanneer er een blik is, de deksel zal vallen, zonder blik, de deksel zal niet vallen. Ook is het uitgerust met het automatische machine stop apparaat voor storingen zoals met blik zonder deksel, zonder blik en deksel, blik vast in toevoer en uitgang.
Toepassingen:
1. De machine wordt voornamelijk gebruikt om de blikken te wassen, de niet-koolzuurhoudende drank zoals sap, melk, wijn enzovoort in blikken te vullen, en vervolgens de blikken af te sluiten voor verkoop op de markt.
2. Deze blik vul lijn is geschikt voor dezelfde blikdiameter maar verschillende blikhoogte.
Met verschillende blikdiameters moet de vul lijn worden uitgerust met extra blikwisselonderdelen om één vul lijn te delen.
Specificaties:
| Model | GFP-12 |
| Capaciteit | 1000-2000 Blikken/U |
| Vulmethode | Negatieve druk |
| Materiaal | SUS304 |
| Vulkoppen | 12 koppen |
| Blik nek | 40-120mm |
| Blik hoogte | 60mm-180mm |
| Motorvermogen | 1.5KW |
| Afmetingen | L1200*B1100*H1800mm |
| Gewicht | 450kg |
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





