Lineaire Typesap/het Blik van het Theetin het Vullen Lijn met Hoge snelheid
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagangstad, Jiangsu-Provincie, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE, ISO |
| Modelnummer: | CG-1 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval pacakge |
| Levertijd: | 10-15 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Garantietijd: | 1 jaar | Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Zilvergrijs | Voorwaarde: | Nieuw |
| Verwerkingstype: | productielijn voor dranken | Dienst: | Beschikbare ingenieurs om overzee te dienen |
| Markeren: | bottelende het vullen machine,Water bottelarij |
||
Productomschrijving
Lijn met hoge snelheid voor het vullen van sap / theetinne
Snelle details:
Kan typen:Nieuwe lege tinblikken, niet voor aluminiumblikken en PETblikken
Capaciteit:2000 blikken per uur
Hoofdmateriaal:SUS304
Volldruk:Negatieve druk
Geschikte blikjes:Blikken
Dienst:Ingenieurs die bereid zijn in het buitenland te dienen
Functie:spoelen, vullen, afdichten
Beschrijving:
1Het blik.Fillig bestaat uit een automatische blikwasmachine, een negatieve drukvulmachine, een automatische cappingmachine en een transportsystem.
2De hele lijn is recht en gescheiden.
3De machine is gemaakt van hoogwaardig SUS304 roestvrij staal.
4Het is de ideale keuze voor de drankfabriek vanwege de redelijke configuratie, de veiligheid van de werking, de betrouwbaarheid van de werking en het zeer handige onderhoud.
Toepassing:
1De machine wordt voornamelijk gebruikt om de blikken te wassen, vul de niet-koolzuurhoudende drank zoals sap, melk, wijn
en zo verder naar blikblikjes, dan verzegelen de blikjes voor de verkoop op de markt.
2. Deze blikvullingslijn is geschikt dezelfde blik diameters maar verschillende blik hoogte.Met verschillende blik
diameter, moet de vulleiding worden ingesteld met extra kannen om delen van één vulleiding te delen.
Automatische blikwasser:
Deze machine wordt hoofdzakelijk gebruikt voor het continu wassen van lege tinblikken van vergelijkbare grootte en vorm.
Het is ontworpen als vereiste van gevulde drank in metalen blikken.
De machine is volledig automatisch. Het neemt de hoge kwaliteit van roestvrij staal 304
materiaal, voldoet aan de eisen van voedselkwaliteit.
Automatische flessen- en sapvulmachine:
Deze flessen juice vulmachine is ontwikkeld op basis van vertering en absorptie van geavanceerde
Het is vooral gebruikt voor de productie van elektrische apparaten.
Voor het vullen van niet-gashoudende dranken in blikblikken, zoals water, sap, melk, thee enz.
Het neemt het elektromagnetische snelheidsregelsysteem aan en de snelheid kan
Het is de bedoeling van de Commissie om te zorgen voor een optimale coördinatie van de opleidings- en opleidingsactiviteiten.
Het is volledig automatisch en is voorzien van een vergroting van de capaciteit van de motor.
geavanceerd in constructie, stabiel in prestaties, veilig in gebruik, eenvoudig in onderhoud,
De vulstof is de ideale keuze voor kleine en middelgrote drankenfabrieken.
Automatische blikverzegeling:
De afdichter is geschikt voor het afdichten van verschillende blikjes, zoals tinblikken, aluminiumblikken, PETblikken.
De machine is vol en is volledig in staat om te worden gebruikt.
Het systeem is automatisch en de snelheid kan worden verstelbaar.
Het wordt dus veel gebruikt in automatische verpakkingslijnen.
Voor verschillende soorten melk, sap, wijn, drank, farmaceutische chemicaliën, reagentia, pesticiden enzovoort.
Het is een van de meest ideale automatische afdichtingsapparatuur.
Het heeft de functie dat wanneer met de blik, de dekking zal vallen, zonder de blik, de dekking niet
Het is ook ingesteld met de automatische machine stop-inrichting voor de fouten van met kan zonder de
De kan, zonder de blik en het deksel, kan vastzitten in het voeden en uitkomen.
Specificaties:
| Model | CG-1 |
| Capaciteit | 1000-2000 blikjes/uur |
| Materiaal | SUS304 |
| Toepasselijke tinblik diameters | 40-100 mm |
| Toepasselijke tinblikhoogte | 50-300 mm |
| Volldruk | Negatieve druk |
| Kracht | 0.75 kW |
| Waterdruk | 0.15Mpa |
| Afmeting | L1900*W600*H1200mm |
| Gewicht | 350 kg |
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





