Het Blik van het sodawaterhuisdier het Vullen Lijn Industriële Lineaire het Vullen Machine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagangstad, Jiangsu-Provincie, China |
| Merknaam: | FILLPACK |
| Certificering: | CE, ISO |
| Modelnummer: | DG-12 |
| Toepassing: | Voedsel en drankproductielijn |
|---|---|
| Toepasselijk kan: | Het aluminium kan of het HUISDIER kan met sprankelend drinken |
| Wasmateriaal: | Evenwichtige druk |
| Power: | 1.5 kW |
| Materiaal: | SUS304 |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Voorwaardenstaat: | Nieuwe |
| Service: | Ingenieur beschikbaar aan de overzee dienst |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval pacakge |
| Levertijd: | 20-25 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 30 sets/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | aërosolblik het vullen machine,Water bottelarij |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Industriële Lineaire Vulmachine voor PET-blikjes met Sprankelend Water
Snelle Details:
1. Materiaal: SUS304
2. Voor het vullen vansprankelend water, koolzuurhoudende drank
3. Verkrijgbaar voor aluminium blikjes of PET-blikjes met een diameter van 40-120 mm
4. Capaciteit: 1000-2000 blikjes/uur snelheid instelbaar
5. Vul druk: Gebalanceerde druk
5. Blik vul lijn: Blik spoeler + blik vuller + blik sluitmachine.
Beschrijving:
Deze vulmachine voor aluminium blikjes wordt gebruikt voor het vullen vansprankelend water, koolzuurhoudende drank, bier in PET-blikjes of aluminium blikjes, al het hoofd materiaal is van hoge kwaliteit SUS304 materiaal, het maakt gebruik van speciale gebalanceerde druk vulkleppen, heeft een goede vul precisie en vul stabiliteit. De machinesnelheid wordt geregeld door de elektromagnetische snelheidsregelaar; De machine is geschikt voor blikjes met dezelfde diameter en verschillende hoogtes, bij verschillende blik diameters zijn extra ombouwdelen nodig om de machine te kunnen gebruiken..
Principe:
Blikjes gaan via de transportband naar de vuller, de draaiplaat draait de blikjes naar de blik houders, met de motor aangedreven energie gaan de blik houders omhoog en naar voren langs de hoofdas; Wanneer de blikjes langs de gasventiel openingspositie gaan, opent de trigger op de vloeistoftank het ventiel, tegelijkertijd wordt de flessenmonding nauw tegen de vulklepkop gedrukt, en wordt CO2-gas in de flessen gedaan, wanneer de druk in de fles gelijk is aan die in de vloeistoftank, wordt het vulventiel gestart om te vullen en is het vullen voltooid wanneer de vulkop zich van de blikmond verwijdert, en dan wordt het blik uit de machine gestuurd. De snelheidsregeling gebeurt via de motorsnelheid. De hele machine is gemaakt van SUS304. De vulkop is van het veertype, zonder dode hoeken, zonder druppelen.
Constructie: SUS frames+ vloeistoftank + vulkoppen + blik transportsysteem+ transportband rail
Specificaties:
| Model | DG-12 |
| Capaciteit | 1000-2000 blikjes/uur (500 ml) |
| Materiaal | SUS304 |
| Vul druk | Gebalanceerde druk |
| Toepasselijke blik diameter | 40-120 mm |
| Toepasselijke blik hoogte | 50-180 mm |
| Snelheid van de band: | geregeld door motor, instelbaar |
| Vermogen | 1,5 KW |
| Waterdruk | 0,15 MPa |
| Afmetingen | L1100*B1000*H1800 mm |
| Gewicht | 500 kg |
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





