Lege Aluminiumblik het Vullen Lijn - het Drankaluminium kan Rinser SUS304 met Ce
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagangstad, Jiangsu-Provincie, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE, ISO |
| Modelnummer: | Yfgc-1 |
| Toepassing: | Voedsel en drankproductielijn |
|---|---|
| Toepasselijk kan: | Het nieuwe lege aluminium kan of het HUISDIER kan |
| De macht van de waterpomp: | 0.37 kW |
| Materiaal: | SUS304 |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Voorwaardenstaat: | Nieuwe |
| Service: | Ingenieur beschikbaar aan de overzee dienst |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval pacakge |
| Levertijd: | 7-10 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 60 reeksen/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | bottelende het vullen machine,aërosolblik het vullen machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Lege aluminium blik vulmachine - Aluminium blik spoeler SUS304 met CE
Snelle details:
1. Capaciteit: 1000-2000 blikken / uur
2. Beschikbaar voornieuwe lege aluminium blik of PET blik
3. Waterpomp voor zuiver water of gesteriliseerde water spoeling
4. Hoofdmateriaal: SUS304
5. Blik spoeler + blik vuller + blik sluitmachine
6. Handmatig blikken in de spoeler plaatsen
Beschrijving:
Deze blik spoeler is een revolutionaire schuine type blik spoeler;
Eén uiteinde van de kast is de ingang van de blikken, meestal moet deze samenwerken met een ontstapelaar, als de klant geen ontstapelaar heeft, moet hij een hoog plat dak opzetten voor handmatige belading van blikken;
Nadat de blikken zijn geladen, worden ze 90 graden omgedraaid en passeren ze de kast snel met zwaartekracht wanneer de blikmond naar de grond wijst. De kast is van binnen voorzien van 12 douches om water in de blikken te spuiten om te wassen. Na het wassen worden de blikken weer 90 graden omgedraaid om op de transportband aangesloten op de vuller te worden geladen.
De kast is aangesloten op een pomp voor waterafvoer. En de kast is voorzien van een controlewiel om te controleren of er problemen optreden. En het dak van de kast is afneembaar voor reparatie en reiniging.
Bedieningsproces
1. Plaats het blik één voor één op de bliktoevoerband handmatig of met de ontstapelaar en open de waterpomp om te spoelen.
2. De blikken worden schoon gespoeld en gaan verder met de handmatige duwkracht.
3. De blikken gaan door verschillende richtingen en komen uiteindelijk rechtop te staan op de toevoerband van de blik vulmachine.
Specificaties:
| Model | YFGC-1 |
| Capaciteit | 1000-2000 Blikken/U(500ml) |
| Materiaal | SUS304 |
| Vermogen | 0.37 KW |
| Waterdruk | 0.15Mpa |
| Afmetingen | L1500*B500*H1860mm |
| Gewicht | 150kg |
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





