Industriële Blik het Vullen Lijn, van de het Blikwasmachine van het Saptin de Machine van Rinser
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagangstad, Jiangsu-Provincie, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE, ISO |
| Modelnummer: | CG-1 |
| Toepassing: | Voedsel en drankproductielijn |
|---|---|
| Toepasselijk kan: | Nieuwe leeg kan |
| Wasmateriaal: | Zuiver water |
| Power: | 0.75 kW |
| Materiaal: | SUS304 |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Voorwaardenstaat: | Nieuwe |
| Service: | Ingenieur beschikbaar aan de overzee dienst |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval pacakge |
| Levertijd: | 10-15 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | bottelende het vullen machine,aërosolblik het vullen machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Industriële Blik Vulmachine, Blikwasser voor Sapblikken
Snelle Details:
1. Voor het wassen van nieuwe lege blikken, niet geschikt voor aluminium blikken en PET-blikken
2. Capaciteit: 2000 blikken / uur
3. Hoofdmateriaal: SUS304
4. Toepasselijke blikdiameter: 40-100 mm, boven 100 mm moet op maat worden gemaakt.
5. Gebruikt de magneetfunctie met het blik, gebruikt de waterpomp voor het spoelen met water.
Beschrijving:
Deze blikwasser wordt voornamelijk gebruikt voor het continu wassen van lege blikken van vergelijkbare grootte en vorm. Het is ontworpen volgens de vereisten voor gevulde dranken in metalen blikken. Het wordt gebruikt voor het continu wassen van drievoudige frisdrankblikken; De machine is volledig automatisch. Het maakt gebruik van hoogwaardig roestvrij staal 304 materiaal, voldoet aan de eisen van voedselkwaliteit.
De automatische blik vulmachine wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van niet-koolzuurhoudende dranken, zoals sap, melk, wijn enzovoort.
Het bevat voornamelijk de automatische blikwasser, blikvuller, bliksluitmachine en kettingtransporteur en motor, automatisch met instelbare snelheid.
Werkproces:
Voordat u de machine bedient, sluit u de stroom- en waterbron aan. Schakel de schakelaar van de machine in, waarna de operator de blikken handmatig aan het begin van de transporteur plaatst, de blikken gaan met de transportkracht van de motor; Met het magnetische effect lopen de blikken met de opening naar beneden langs de transporteur, het continue water wordt in het blik gesproeid. En dan worden de blikken druppeld gedroogd wanneer ze omgekeerd hangen. De wasmachine kenmerkt zich door een logisch ontwerp, eenvoudige bediening en hogere productie.
Componenten:
Machineframe, één motor, één set transportband en magnetisch apparaat, twee sets riemschijven en één set watersproeiapparaat.
Kenmerken:
1, Brede invoerzijde voor blikken maakt het mogelijk om veel blikken tegelijk te laden en verhoogt de werkefficiëntie;
2, Hoog efficiënte watersproeiballen met Amerikaanse technologie kunnen water in alle richtingen in de blikken spuiten om de efficiëntie van watergebruik te verhogen;
3, Kunststof glazen afdekking voorkomt dat water naar buiten gaat en is gemakkelijk te openen voor onderhoud;
4, Het is gemakkelijk om de richting van de blikinvoer en -uitvoer te ontwerpen door de richting van de blikrail te ontwerpen;
5, Het kan daarna worden aangesloten op de vulmachine;
6, Snelheid eenvoudig instelbaar met drukknopen;
Toepassingen:
1. Deze blikwasser wordt voornamelijk gebruikt voor continu waterwassen van lege blikken van vergelijkbare grootte en vorm, daarna gebruikt voor het vullen van niet-koolzuurhoudende dranken zoals sap, melk, wijn enzovoort in blikken, en vervolgens de blikken sluiten voor verkoop op de markt.
2. Deze blikwasser is geschikt voor nieuwe blikken, met een diameter van 40-100 mm, één machine is geschikt voor dezelfde blikdiameter maar verschillende blikhoogtes, geen extra onderdelen voor blikwissel nodig, gemakkelijk te gebruiken.
Specificaties:
| Model | CG-1 |
| Capaciteit | 1000-2000 Blikken/U |
| Materiaal | SUS304 |
| Toepasselijke blikdiameter | 40-100 mm |
| Toepasselijke blikhoogte | 50-300 mm |
| Snelheid van de band: | Vast |
| Vermogen | 0,75 KW |
| Waterdruk | 0,15 Mpa |
| Afmetingen | L1900*B600*H1200 mm |
| Gewicht | 350 kg |
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





