De Commerciële Machine van de het Blikvuller van het Frisdrankenaluminium, kan Verzegelend Materiaal
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagangstad, Jiangsu-Provincie, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Fxz-1 |
| Toepassing: | Voedsel en drankproductielijn |
|---|---|
| Toepasselijk kan: | Het aluminium kan of het HUISDIER kan met sprankelend drinken |
| Wasmateriaal: | 1 hoofd |
| Power: | 0.75 kW |
| Materiaal: | SUS304 |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Voorwaardenstaat: | Nieuwe |
| Service: | Ingenieur beschikbaar aan de overzee dienst |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval pacakge |
| Levertijd: | 15-20 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | bottelende het vullen machine,Water bottelarij |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Aluminiumblikkervuller voor frisdranken, commerciële blikkenverzegelingsapparatuur
Snelle details:
1Capaciteit: 1000-2000 blikken/uur
2Voor het afdichten van aluminium blik of PET blik met vloeibare dranken of voedsel of vaste stoffen
3Automatisch met snelheidsverstelbaar
4Hoofdmateriaal: SUS304
5. met automatische kaplader en 1 afdichtkop
6. Een machine is beschikbaar voor dezelfde blik diamater met verschillende blik hoogte
Beschrijving:
De frisdrank kan vullijn - aluminium kan sealer is met 1 afdichting kop, geschikt voor het afdichten van verschillende blikken, zoals tin kan, aluminium kan, PET kan.betrouwbaar in werking en eenvoudig te onderhouden. De machine is volledig automatisch en de snelheid kan worden verstelbaar. Het neemt de hoge kwaliteit van roestvrij staal 304 materiaal, voldoet aan de vereisten van voedselgraad.Daarom wordt het veel gebruikt in automatische verpakkingslijnen voor verschillende soorten melkHet is een van de meest ideale automatische afdichtingsapparatuur.
Het heeft de functie dat wanneer met de blik, het deksel zal vallen, zonder de blik, het deksel niet zal vallen.Ook is het ingesteld met de automatische machine stop apparaat voor de fouten van met kan zonder het deksel, zonder de blik en deksel, kan vastzitten in het voeden en uitkomen.
Werkproces:
De blikjes vol komen via de ketenconveyor naar de blikverzegel, wanneer de elektromagnetische inductiesensor de blik indukt, zal het de deksellader aangeven om van de deksel op de blik te vallen,door de kam en het afdichtwielEen blik is klaar en komt via de keten.
Componenten:
Motor, hoofdwiel, worm angst, beperkte cam
Verzegelingssysteem van het deksel: verzegelwiel, drukkop van het deksel, compressieveren.
Machinesysteem, elektrisch besturingssysteem, één snelheidsregelaar motor, bedieningsbord.
Specificaties:
| Model | FXZ-1 |
| Productiecapaciteit | 1000-2000 blikjes/uur |
| Hoofdkap | 1 hoofd |
| Materiaal | SUS304 |
| Diameter van de blik | 35-150 mm |
| Hoogte van de blik | 50-180 mm |
| Kracht | 0.75kw |
| Algemene afmetingen | 1050 × 850 × 1800 mm |
| Gewicht | 400 kg |
Voor meer details, neem gerust contact met me op, Hilary.
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





