2000BPH sprankelende Drank die en het Afdekken het Bier Vullende Lijn van de Machines Elektrische Fles vullen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | DG-12 |
| Toepassing: | Bier |
|---|---|
| Automatische Grade: | Automatische |
| Verpakkingstype: | Glasfles |
| Power: | 1.1KW |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | op maat |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 20-25 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | bierbottelapparatuur,aërosol het vullen machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
2000BPH Koolzuurhoudende Drank Vul- en Sluitmachines Elektrische Fles Bier Vul Lijn
Snelle Details:
1. Capaciteit: 1000-2000B/H
2. Glazen fles bier, gebalanceerde druk
3. Hoofdmateriaal: SUS304
4. 12 vulkoppen
Beschrijving:
1. De automatische fles bier vul lijn wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van bierdrank in glazen flessen.
Het bevat voornamelijk de automatische fleswasser, flesvuller en flessealer.
Ze zijn verbonden met de transportband voor bediening. Het is geschikt voor glazen fles - kroonkurk.
De machine is voornamelijk gemaakt van hoogwaardig SUS304 materiaal, voldoet aan de GMP-norm.
De gehele vul lijn is geschikt voor dezelfde flesdiameter met verschillende fleshoogtes, gemakkelijk aan te passen. Bij verschillende flesdiameters hoeft u alleen maar enkele extra fleswisselonderdelen te installeren om te delen, gemakkelijk te wisselen.
2. Automatische fleswasser:
De roterende fleswasser maakt gebruik van geavanceerde technologie en is ontwikkeld in combinatie met de omstandigheden in ons land. De apparatuur wordt voornamelijk gebruikt om de nieuwe lege plastic flessen of glazen flessen met schoon water voor elke drank te reinigen. Het maakt gebruik van een continu spuit- en wasmethode, met 12 waskoppen. Het heeft een hoge efficiëntie en een goed wasresultaat. Het is toepasbaar op flessen van verschillende afmetingen en heeft ook de voordelen van een breed scala aan eenvoudige bediening en onderhoud. Het is perfecte apparatuur in de productielijn van de drankenindustrie.
3. Automatische fles bier vuller:
Deze automatische fles bier vuller is ontwikkeld op basis van het verteren en absorberen van geavanceerde technologie die uit het buitenland is geïntroduceerd en is van internationaal geavanceerd niveau. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van bier in glazen flessen. De vulmethode is gebalanceerde druk, het maakt allemaal gebruik van speciale bier vulkleppen voor het vullen, met hoge precisie. De snelheid is instelbaar met elektromagnetische snelheidsregelaar. Het is gemaakt met vacuümpompfunctie om vacuüm uit de volledig gevulde fles te pompen, om de smaak en garantie van bier te garanderen.
4. Automatische fles kroonkurk sluitmachine:
De automatische fles sluitmachine is ontworpen voor het afdichten van glazen flessen met kroonkurk, drukdoppen. Het is ontworpen met zes sluitkoppen met een snelheid van 1000-2000BPH. We kunnen de machinesnelheid vast of instelbaar maken naar uw behoefte. Het heeft voornamelijk de automatische functie van dopsorter, doplader en dopdrukafdichting. Het maakt gebruik van hoogwaardig roestvrij staal 304 materiaal, voldoet aan de eisen van voedselkwaliteit. Het is perfect in prestaties, betrouwbaar in werking en gemakkelijk in onderhoud. Het kan alleen worden gebruikt of worden aangesloten op de productielijn.
Toepassingen:
1. De automatische fles bier vul lijn wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van bierdrank in glazen flessen - kroonkurk.
Specificaties:
| Model | DG-12 |
| Productiecapaciteit | 1000-2000b/u (500ml) |
| Vulkop | 12 |
| Werkprincipe | Gebalanceerde druk |
| Vulklep | Speciale bier vulklep |
| Automatisch type | Automatisch |
| Materiaal | SUS304 |
| Fles standaard | Glazen fles |
| Toepasselijke flesdiameter | 60-100mm |
| Toepasselijke fleshoogte | 160-320mm |
| Standaard | Elektromagnetische snelheidsregeling |
| Vermogen | 1.1kw |
| Totale afmetingen | 1000×900×1800 mm |
| Gewicht | 550kg |
Voor meer details, neem gerust contact met mij op.
Concurrentievoordeel:
1. Onze machine heeft een goede kwaliteit en prijs, we kunnen de machine op maat maken als dat nodig is.
2. Ons bedrijf bestaat al meer dan 15 jaar, wij zijn een professionele fabrikant van allerlei drankenproductiemachines.
3. We hebben de certificeringen van ISO, CE en ga zo maar door.
4. De machines van ons bedrijf worden elk jaar naar vele landen geëxporteerd.
5. We kunnen gratis technische ondersteuning en advies bieden om u te helpen bij het bestellen van nieuwe apparatuur en het starten van een nieuw bedrijf.
6. We kunnen een jaar garantie bieden voor de machine die u bestelt, gratis, levenslange technologieondersteuning voor onze machine en gerelateerde machines.
7. We kunnen onze technicus naar uw land sturen voor machine-inbedrijfstelling en instructie.
8. Uw aanvraag wordt binnen 24 uur beantwoord, u bent welkom om contact met mij op te nemen wanneer het u uitkomt, neem gerust contact met mij op als u vragen heeft.
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





