2000BPH Full Auto-Bier het Vullen het Flessenspoelen van de Machinedrank Het Vullen het Afdekken Materiaal
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Bcgf16-16-6 |
| Automatische Grade: | automatisch met PLC het aanrakingsscherm |
|---|---|
| Power: | 3 kW |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 25-30 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | wijn het Vullen materiaal,Aërosol het Vullen Machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
2000BPH Volautomatische Bier Vulmachine Drankfles Wasvulsluitapparatuur
Snelle details:
1. Capaciteit: 3000-4000B/H
2. Voor het vullen van bier in glazen fles - kroonkurk
3. Automatisch met PLC-touchscreen
4. 3 in 1 wasvulsluitmachine
5. Vul druk: Gebalanceerde druk
6. Vulkleppen: speciale bier vulkleppen
7. Voor glazen fles 200-1000ml, kunnen we de machine ook aanpassen aan uw flesmonster.
8. 16 waskoppen, 16 vulkoppen, 6 sluitkoppen
Beschrijving:
1. De bier vulmachine wordt gebruikt bij de productie van bier drank verpakt in glazen flessen met kroonkurk.
Was-, vul- en sluitonderdelen zijn geïntegreerd in één machine, 3 in 1 type.
2. De gehele machine wordt bestuurd door PLC met touchscreen als mens-machine interface.
Het is met Engelse bediening, gemakkelijk te bedienen.
Het vullen en sluiten stopt automatisch wanneer er geen fles is.
Wanneer flessen verkeerd geklemd zijn of wanneer doppen niet beschikbaar zijn, kan de machine worden
automatisch gestopt.
3. De frequentieveranderingstechnologie wordt gebruikt om de bedrijfssnelheid traploos aan te passen.
De productiecapaciteit kan digitaal worden weergegeven en gemakkelijk worden aangepast.
4. Fleswasgedeelte:
Veer klemmen worden gebruikt in het fleswasproces.
De lege flessen kunnen 180~ langs de transportrail worden omgedraaid.
Er zijn twee keer interne en externe wasbeurten, de efficiëntie van het flessen wassen is hoog.
5. Flesvulgedeelte:
De bier vulmachine is ontworpen met geavanceerde technologie.
De hoogwaardige NanQing bier vulklep wordt gebruikt voor het vullen van het bier, met snelle vul snelheid,
hoge vul nauwkeurigheid, stabiele vul functie, lange levensduur om de kwaliteit te garanderen.
De hoeveelheid vloeistof wordt nauwkeurig geregeld en druppelen en lekken worden vermeden.
6. Flessluitgedeelte:
Het kroonkurk druksysteem wordt gebruikt voor kroonkurk sluiting. Het is met automatische dop sorteerder,
dop lader, en dop sluit druk kop.
7. Naar behoefte van de klant, is de vulmachine gemaakt met automatische dop lifter voor het gemakkelijk optillen van doppen
in de dop sorteerder, wat veel arbeid bespaart om de doppen in de dop sorteerder boven het sluitgedeelte te plaatsen.
Toepassingen:
Het wordt gebruikt voor het vullen van bier in glazen fles - kroonkurk, met fles was-, vul-, sluitmachine.
Veel gebruikt in elke bierfabriek, bierproductielijn.
Specificaties:
| Model | BCGF16-16-6 |
| Productiecapaciteit | 3000-4000b/u (500ml) |
| Vulkop | 16 |
| Werkprincipe | Gebalanceerde druk |
| Vulklep | Speciale bier vulklep |
| Automatisch type | Automatisch |
| Materiaal | SUS304 |
| Fles standaard | Glazen fles - kroonkurk |
| Toepasselijke flesdiameter | 40 -100mm |
| Toepasselijke fleshoogte | 120 -320mm |
| Standaard | PLC touchscreen |
| Vermogen | 3 kW |
| Totale afmetingen | 2500×1800×2400 mm |
| Gewicht | 3000kg |
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





