De aseptische Monoblock-Bier het Vullen Machine van de de Flessenvuller van de Machine Sprankelende Drank
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Bcgf24-24-8 |
| Automatische Grade: | automatisch met PLC het aanrakingsscherm |
|---|---|
| Power: | 3.5 kW |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | Aangepast of 380V, 50HZ, 3Phase |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 25-30 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 30 sets/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | wijn het Vullen materiaal,Aërosol het Vullen Machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
Aseptische Monoblock Bier Vulmachine Koolzuurhoudende Drank Flesvuller Machine
Snelle Details:
1. Capaciteit: 4000-5000B/H
2. Voor het vullen van bier in glazen fles - kroonkurk
3. 24 wasmachines, 24 vulkoppen, 8 sluitkoppen
4. Monoblock machine
5. Gebruikt een vacuümpomp voor het pompen om de vulsmaak en houdbaarheid te garanderen
Beschrijving:
1. De bier vulmachine wordt gebruikt in de productie van bier drank verpakt in glazen flessen met kroonkurk.
Was-, vul- en sluitonderdelen zijn geïntegreerd in één machine, 3-in-1 type.
2. Fleswasgedeelte:
Veerklampen worden gebruikt tijdens het fleswasproces.
De lege flessen kunnen 180~ langs de transportrail worden omgedraaid.
Er zijn twee keer interne en externe reiniging, de efficiëntie van het fleswassen is hoog.
3. Flesvulgedeelte:
De bier vulmachine is ontworpen met geavanceerde technologie.
De hoogwaardige NanQing bier vulklep wordt gebruikt voor het vullen van het bier, met een snelle vul snelheid,
hoge vulnauwkeurigheid, stabiele vul functie, lange levensduur om de kwaliteit te garanderen.
De hoeveelheid vloeistof wordt nauwkeurig geregeld en druppelen en lekkage worden vermeden.
4. Flessluitgedeelte:
Het kroonkurk druksysteem wordt gebruikt voor het sluiten van de kroonkurk. Het is met automatische dopsorter,
dop loader, en dop sluit drukkop.
5. Deze machine is niet uitgerust met een automatische doplifter, handmatig de doppen in de dopsorter plaatsen, dan sorteert de machine ze automatisch.
Toepassingen:
Het wordt gebruikt voor het vullen van bier in glazen fles - kroonkurk, met fleswas-, vul-, sluitmachine.
Veel gebruikt in elke bierfabriek, bierproductielijn.
Specificaties:
| Model | BCGF24-24-8 |
| Productiecapaciteit | 4000-5000b/h (500ml) |
| Vulkoppen | 24 |
| Werkingsprincipe | Gebalanceerde druk |
| Vulklep | Speciale bier vulklep |
| Automatisch type | Automatisch |
| Materiaal | SUS304 |
| Flesstandaard | Glazen fles - kroonkurk |
| Toepasselijke flesdiameter | 40 -100mm |
| Toepasselijke fleshoogte | 120 -320mm |
| Standaard | PLC touchscreen |
| Vermogen | 3,5 kW |
| Totale afmetingen | 2700×2000×2400 mm |
| Gewicht | 4000kg |
Concurrentievoordeel:
1. Al het roestvrij staal is gemaakt van hoogwaardig SUS304 materiaal, een goede garantie voor voedselkwaliteit voor drankenproductielijn.
2. De waterbehandelingsmachines hebben een goede polijsting en een mooi uiterlijk.
3. Voor de holle vezel ultrafiltratiemachine hebben we UPVC en roestvrijstalen filterbuizen naar keuze.
4. We kunnen de machines op maat voor u maken.
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken






