3 in-1 Was het Vullen het Afdekken Machine voor 200ml - 1000ml-Flessenbier
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Bcgf16-16-6 |
| Automatische Grade: | automatisch met PLC het aanrakingsscherm |
|---|---|
| Power: | 3 kW |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | Aangepast of 380V, 50HZ, 3Phase |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 25-30 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | bierbottelapparatuur,aërosol het vullen machine |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
3-in-1 Was-, Vul- en Sluitmachine voor Flessen Bier van 200 ml - 1000 ml
Snelle Details:
1. Capaciteit: 3000-4000 Flessen/Uur
2. Voor het vullen van bier in glazen fles - kroonkurk
3. Automatisch met PLC-touchscreen
4. 3-in-1 was-, vul- en sluitmachine
5. Vul druk: Gebalanceerde druk
6. Vulventielen: speciale bier vulventielen
7. Voor glazen flessen van 200-1000 ml, we kunnen de machine ook aanpassen aan uw flesmonster.
8. 16 waskoppen, 16 vulkoppen, 6 sluitkoppen
Beschrijving:
1. De bier vulmachine wordt gebruikt in de productie van bier drank verpakt in glazen flessen met kroonkurk.
Was-, vul- en sluitonderdelen zijn geïntegreerd in één machine, 3-in-1 type.
2. De gehele machine wordt bestuurd door PLC met touchscreen als mens-machine-interface.
Het heeft Engelse bediening, eenvoudig te bedienen.
Het vullen en sluiten stopt automatisch wanneer er geen fles is.
Wanneer flessen verkeerd geklemd zijn of wanneer er geen doppen zijn, kan de machine
automatisch stoppen.
3. De frequentie-omzettingstechnologie wordt gebruikt om de werksnelheid traploos aan te passen.
De productiecapaciteit kan digitaal worden weergegeven en gemakkelijk worden aangepast.
4. Fleswasgedeelte:
Veer klemmen worden gebruikt in het fleswasproces.
De lege flessen kunnen 180~ worden omgedraaid langs de transportrail.
Er zijn twee keer intern en extern wassen, de efficiëntie van het fleswassen is hoog.
5. Flesvulgedeelte:
De bier vulmachine is ontworpen met geavanceerde technologie.
Het hoogwaardige NanQing bier vulventiel wordt gebruikt voor het vullen van het bier, met snelle vul snelheid,
hoge vul precisie, stabiele vul functie, lange levensduur om de kwaliteit te garanderen.
De hoeveelheid vloeistof wordt nauwkeurig gecontroleerd en druppelen en lekken worden vermeden.
6. Flessluitgedeelte:
Het kroonkurk druksysteem wordt gebruikt voor het sluiten met kroonkurk. Het is met automatische dopsorter,
dop loader, en dop sluit perskop.
7. Naar behoefte van de klant, is de vulmachine gemaakt met een automatische doplifter voor het gemakkelijk optillen van doppen
in de dopsorter, wat veel arbeid bespaart om de doppen in de dopsorter boven het sluitgedeelte te plaatsen.
Toepassingen:
Het wordt gebruikt voor het vullen van bier in glazen fles - kroonkurk, met fleswas-, vul-, sluitmachine.
Wijdverbreid gebruikt in elke bierfabriek, bierproductielijn.
Specificaties:
| Model | BCGF16-16-6 |
| Productiecapaciteit | 3000-4000 flessen/uur (500 ml) |
| Vulkop | 16 |
| Werkprincipe | Gebalanceerde druk |
| Vulventiel | Speciaal bier vulventiel |
| Automatisch type | Automatisch |
| Materiaal | SUS304 |
| Fles standaard | Glazen fles - kroonkurk |
| Toepasselijke flesdiameter | 40 -100 mm |
| Toepasselijke fleshoogte | 120 -320 mm |
| Standaard | PLC touchscreen |
| Vermogen | 3 kW |
| Totale afmetingen | 2500×1800×2400 mm |
| Gewicht | 3000 kg |
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





