Enige eenheid met van de het Biervuller van de transportbandverbinding de Machine NANQING het vullen kleppen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Bdg-12 |
| Automatische Grade: | Automatische |
|---|---|
| Power: | 1.1KW |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | op maat |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 10-15 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Stroom: | 3 kW | Verpakkingsmateriaal: | Hout |
|---|---|---|---|
| Afmeting (l*b*h): | 1650X1180X2400MM | Vulmateriaal: | bier |
| Functie: | Vulmachine | Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Garantie: | 12 maanden | ||
| Markeren: | wijn het Vullen materiaal,bier bottelend materiaal |
||
Productomschrijving
Automatische biervulmachine roestvrij staal 304, 12 koppen
Snelle details:
1- Capaciteit: 1000-2000B/H
2. Automatisch type: Automatischmet een elektromagnetische regelaar, snelheidsverstelbaar
3.Hoofdmateriaal: SUS304
4Volldruk: evenwichtige druk
5Voor glazen flessen 200-1000 ml
6Roterende met 12 vulkoppen, speciaal voor bier
Beschrijving:
Deze automatische fles bier vulmachine is met internationaal geavanceerd niveau. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het vullen van bierdrank in glazen flessen.Alle vulkleppen zijn met hoge precisieHet adopteert de hoge kwaliteit van roestvrij staal 304 materiaal, voldoet aan de vereisten van voedselgraad.
Het is geavanceerd in constructie, stabiel in prestaties, veilig in werking, eenvoudig in onderhoud, hoog in productie-efficiëntie en de snelheid kan oneindig worden gereguleerd.
De vulmachine is de ideale keuze voor kleine en middelgrote drankenfabrieken.
Het is gemaakt met vacuümpompfunctie om het vacuüm uit de volgevulde fles te pompen, om de smaak en garantie van bier te garanderen.
Normaal gesproken kan de machine worden ingesteld zonder buitenframe of met buitenframe als klant vereiste, de prijs is een klein verschil.Het voordeel is dat de productie veiliger en schoner is..
Toepassingen:
Op grote schaal gebruikt in middelgrote of kleine fabrieken, bars, enz.
Specificaties:
| Model | BDG-12 |
| Productiecapaciteit | 1000-2000 b/h (500 ml) |
| Vullingskop | 12 |
| Werkbeginsel | Uitgebalanceerde druk |
| Vullingsklep | Speciaal biervulventiel |
| Automatisch type | Automatisch |
| Materiaal | SUS304 |
| Flesstandaard | Glasfles |
| Toepasselijke diameter van de fles | 60-100 mm |
| Toepasselijke fleshoogte | 160-320 mm |
| Standaard | Elektromagnetische snelheidsregeling |
| Kracht | 1.1kw |
| Algemene afmetingen | 1000 × 900 × 1800 mm |
| Gewicht | 550 kg |
![]()
klik alsjeblieft op de play knop om de video te bekijken





