Automatische Glas Gebottelde Bier het Vullen Machine, de Evenwichtige Vuller van Drukmonoblock
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | BCGF |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 25-30 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 30 sets/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Vultype: | Evenwichtige drukvulmachine | Machinestructuur: | Monoblock 3 in 1 vulmachine |
|---|---|---|---|
| Controle manier: | PLC controle, Touch screen | Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Stroom: | 3,5 kW | Vulmateriaal: | Koolzuurhoudende vloeistof |
| Markeren: | wijn het Vullen materiaal,Aërosol het Vullen Machine |
||
Productomschrijving
Automatische glazen bierbottelmachine, gebalanceerde druk monoblock vulmachine
Snelle details:
1. Capaciteit: 4000-5000B/H
2. Voor het vullen van bier in glazen fles - kroonkurk
3. 24 spoelkoppen, 24 vulkoppen, 8 sluitkoppen
4. Monoblock machine
5. Maakt gebruik van de vacuümpomp voor het pompen om de vulsmaak en houdbaarheid te garanderen
Beschrijving:
1. De bierbottelmachine wordt gebruikt bij de productie van bierdrank verpakt in glazen flessen met kroonkurk.
Was-, vul- en sluitonderdelen zijn geïntegreerd in één machine, 3-in-1 type.
2. Flessenwasgedeelte:
Veerbeugels worden gebruikt bij het flessenwasproces.
De lege flessen kunnen 180~ langs de transportrail worden omgedraaid.
Er zijn twee keer interne en externe reiniging, de efficiëntie van het flessen wassen is hoog.
3. Flessenvulgedeelte:
De bierbottelmachine is ontworpen met geavanceerde technologie.
Het hoogwaardige NanQing bier vulventiel wordt gebruikt voor het vullen van het bier, met een snelle vul snelheid,
hoge vulnauwkeurigheid, stabiele vul functie, lange levensduur om de kwaliteit te garanderen.
De hoeveelheid vloeistof wordt nauwkeurig geregeld en druppelen en lekken worden vermeden.
4. Flessensluitgedeelte:
Het kroonkurk druksysteem wordt gebruikt voor het sluiten van de kroonkurk. Het is met automatische dopsorter,
dop loader, en dop sluit drukkop.
5. Deze machine is niet uitgerust met een automatische doplifter, handmatig de doppen in de dopsorter plaatsen, dan sorteert de machine deze automatisch.
Toepassingen:
Het wordt gebruikt voor het vullen van bier in glazen fles - kroonkurk, met fleswas-, vul-, sluitmachine.
Veel gebruikt in elke bierfabriek, bierproductielijn.
Specificaties:
| Model | BCGF24-24-8 |
| Productiecapaciteit | 4000-5000b/u (500ml) |
| Vulkop | 24 |
| Werkprincipe | Gebalanceerde druk |
| Vulventiel | Speciaal bier vulventiel |
| Automatisch type | Automatisch |
| Materiaal | SUS304 |
| Flesstandaard | Glazen fles - kroonkurk |
| Toepasselijke flesdiameter | 40 -100mm |
| Toepasselijke fleshoogte | 120 -320mm |
| Standaard | PLC touchscreen |
| Vermogen | 3,5 kW |
| Totale afmetingen | 2700×2000×2400 mm |
| Gewicht | 4000kg |
Concurrentievoordeel:
1. Al het roestvrij staal is gemaakt van hoogwaardig SUS304 materiaal, een goede garantie voor voedselkwaliteit voor drankproductielijn.
2. De waterbehandelingsmachines hebben een goede polijsting en een mooi uiterlijk.
3. Voor de holle vezel ultrafiltratiemachine hebben we UPVC en roestvrijstalen filterbuizen naar keuze.
4. We kunnen de machines voor u op maat maken.
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken






