330ml de kroonkurkenbier van de glasfles het Vullen Machine met NANQING-kleppen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, JiangSu, Zhangjiagang |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE,ISO |
| Modelnummer: | Bcgf18-18-6 |
| Automatische Grade: | automatisch met PLC het aanrakingsscherm |
|---|---|
| Power: | 2.2 kW |
| Gedreven Type: | elektrisch |
| Certificering: | CE, ISO |
| waarborgtijd: | 1 jaar |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | Aangepast of 380V, 50HZ, 3Phase |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval als machinebehoefte |
| Levertijd: | 25-30 dagen |
| Betalingscondities: | 30% T/T-aanbetaling, 70% vóór verzending |
| Levering vermogen: | 30 sets/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Algemene afmetingen: | 2200×1600×2600mm | Stroom: | 2,2 kW |
|---|---|---|---|
| Standaard: | PLC-aanraakscherm | Toepasselijke fleshoogte: | 120 -320 mm |
| Toepasselijke Flessendiameter: | 40 -100 mm | gewicht: | 3200KG |
| Markeren: | bierbottelapparatuur,aërosol het vullen machine |
||
Productomschrijving
330ml glazen fles kroonkurk bier vulmachine met NANQING kleppen
Snelle details:
1. Materiaal: Hoge kwaliteit SUS304
2. Automatisch, PLC touchscreen, snelheid instelbaar
3. Glazen fles met speciale plastic ring pull aluminium dop
4. 3000-4000B/H 330ml
5. 18-18-6 monoblock machine
Beschrijving:
De machine wordt gebruikt voor het wassen, vullen en sluiten van flessen bier voor de verkoop van bier op de markt.
Het is ontworpen naar het monster van de fles en dop van onze klant, de dop is een speciale plastic ring pull aluminium dop,
dus de machine is een beetje anders op het dopsluitingsgedeelte, speciale dopsorter en lader.
We kunnen de machines maken naar uw verschillende flesvolumes, de snelheid is automatisch instelbaar.
Er zijn twee bedieningswijzen, handmatige modus en automatische modus, u kunt deze overschakelen op het PLC touchscreen.
Hoofdstructuur:
-- Het is uitgerust met 18 waskoppen, 18 vulkoppen, 6 sluitkoppen, fleswasser, filler, sealer en sorter.
-- 2M flesinvoerband en 4m flesuitvoerbanden voor het verbinden van de hoofd machine, de schroefstaaf voor het wassen is ingesteld om de flessen stabiel in te voeren tijdens het vullen op hoge snelheid.
-- Automatische doplifter is hier ingesteld voor het optillen van doppen om de arbeid te verminderen en de efficiëntie te verbeteren.
-- Professionele bier vulkleppen voor het vullen, gebalanceerde druk vloeistoftank.
-- Water spoelpomp één set, hoofdmotor één set, vacuümpomp één set, elektrische schakelkast.
-- Hoofdspindels, transmissieapparaat, wormwiel, machine buitenframe, transparante organische glazen deur,
Voor meer details, laat het me gerust weten.
Toepassingen:
Het wordt gebruikt voor het vullen van bier in glazen flessen - speciale plastic ring pull aluminium dop, met fles wassen, vullen, sluiten onderdelen.
Wijdverbreid gebruikt in elke bierfabriek, bierproductielijn.
Specificaties:
| Model | BCGF18-18-6 |
| Productiecapaciteit | 3000-4000b/u (330ml) |
| Vulkop | 18 |
| Werkingsprincipe | Gebalanceerde druk |
| Vulklep | Speciale bier vulklep |
| Automatisch type | Automatisch |
| Materiaal | SUS304 |
| Flesstandaard | Glazen fles - kroonkurk |
| Toepasselijke flesdiameter | 40 -100mm |
| Toepasselijke fleshoogte | 120 -320mm |
| Standaard | PLC touchscreen |
| Vermogen | 2.2 kw |
| Totale afmetingen | 2200×1600×2600 mm |
| Gewicht | 3200kg |
Concurrentievoordeel:
1. Onze machine is van goede kwaliteit en prijs, we kunnen de machine op maat maken als u dat nodig heeft.
2. Ons bedrijf bestaat al meer dan 15 jaar, we zijn een professionele fabrikant van allerlei drankenproductiemachines.
3. We hebben de certificeringen van ISO, CE en zo voort.
4. De machines van ons bedrijf worden elk jaar naar vele landen geëxporteerd.
5. We kunnen gratis technische ondersteuning en advies bieden om u te helpen bij het bestellen van nieuwe apparatuur en het starten van een nieuw bedrijf.
6. We kunnen één jaar garantie bieden voor de machine die u heeft besteld, gratis, levenslange technologieondersteuning voor onze machine en gerelateerde machines.
7. We kunnen onze technicus naar uw land sturen voor machine-inbedrijfstelling en instructie.
8. Uw aanvraag wordt binnen 24 uur beantwoord, u bent welkom om contact met mij op te nemen wanneer het u uitkomt, neem gerust contact met mij op als u vragen heeft.
![]()
klik alstublieft op de afspeelknop om de video te bekijken





